Viridan Organic Beauty Tea 50g + SLEVA SLEVA

Kód: 2706
Novinka
354 Kč / ks 308 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
9.12.2021

Ultimate Beauty Tea je skvělý a chutný prostředek jak začít den s tím, že podpoříte správnou funkci zažívání, imunity, detoxikace a správné regulace s vodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

dárek

Jako dárek od nás obdržíte slevu na tento výrobek.
Pro získání slevy klikněte ZDE

Ultimate Beauty Tea

Ultimate Beauty Tea je skvělý a chutný prostředek jak začít den s tím, že podpoříte správnou funkci zažívání, imunity, detoxikace a správné regulace s vodou. Navíc nás udrží v klidu i v případném stresu a přesto energické a vitální po celý den. Je směsí bylin, které pomáhají našemu tělu zvyšovat imunitu, podporují metabolismus, stimulují naše chuťové pohárky a tím se může zvýšit jejich účinnost.


Balení:
50g


Zaměření produktu
: Podpora organismu, imunity.


Čistota produktu:

  • Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher.

  • Všechny složky jsou 100% aktivní.

  • Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.

  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky.

  • Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany.

  • Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou.

Ingredients: Organic Calendula officinalis petals (marigold), Organic Glycyrrhiza glabra root (licorice), Organic Matricaria recutita flowers (chamomile), Organic Hibiscus flowers, Organic Rosa damascena petals (rose), Organic Galium aperine leaves (cleavers).