VemoHerb Ecdysterone 90 kapslí

Kód: 328
Novinka
Značka: VemoHerb
739 Kč / ks 643 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
26.5.2022

Základní stavební kámen silových sportovců východního bloku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

dárek

Jako dárek od nás obdržíte slevu na tento výrobek.
Pro získání slevy klikněte ZDE

 

VemoHerb Ecdysterone 90 tablet


VemoHerb Ecdysterone obsahuje vysokoprocentní 95 % extrakt čistého beta-ecdysteronu, který je izolován z rostliny Leuzea carthamoides. Beta-ecdysteron stimuluje tvorbu bílkovin a výstavbu svalové hmoty, dávka 5 - 10 mg na 1 kg tělesné hmotnosti denně je optimální pro stimulaci proteosyntézy (tvorba svalových bílkovin). Dalším účinkem fytoecdysteroidů je zvýšená tvorba vysokoenergetických struktur (ATP kreatinfosfát), nukleových kyselin a navýšení zásob glykogenu. Výsledkem je dle zaměření nárůst objemu kosterního svalstva a síly, nebo popřípadě nárůst vytrvalosti a dynamického výkonu. Dávkování VemoHerb Ecdysterone nemá žádné vedlejší účinky ani při dlouhodobém použití, přesto je za optimální považována čtyřtýdenní kúra s následnou dvoutýdenní přestávkou.

Originální adaptogeny, základ elitní produkce bulharské farmaceutické společnosti VemoHerb, největšího "východního" producenta originálních rostlinných extraktů s anabolickým účinkem, vyráběných v souladu s normami kvality ISO 9001. Dnes je již dobře známo, že cílem vědeckých výzkumů realizovaných ve východních zemích bylo izolovat z přírodních zdrojů látky, které v lidském těle působí obdobně jako anabolické steroidy, avšak bez jejich nežádoucích vedlejších účinků. Důvodem je jak možnost jejich legálního použití ve vrcholovém sportu, tak v neposlední řadě zvýšení odolnosti a síly členů speciálních jednotek. Mezi ty nejúčinnější se řadí protodioscin - ve výrobku VemoHerb Tribulus Terrestris (jediný z dlouhé řady saponinů, u kterého byl prokázán anabolický účinek) a beta-ecdysteron - ve výrobku VemoHerb Ecdysterone.

VemoHerb Ecdysterone – originální beta-ecdysteron (95 % extrakt) - základní stavební kámen silových sportovců východního bloku

VemoHerb Ecdysterone: silové sporty - anabolický účinek, svalová hmota a síla; ostatní – ochrana před přetrénováním, urychlení regenerace.

245 mg čistého beta-ecdysteronu v každé kapsli!

Vysoký počet studií potvrzuje anabolickou aktivitu beta-ecdysteronů a jejich současnou bezpečnost v kombinaci s tvrdým tréninkem či fyzickým výkonem. Beta-ecdysterony v VemoHerb Ecdysterone také pozitivně ovlivňují výkyvy nálad během náročných výkonů. V profesionálním a vrcholovém sportu jsou také využívány k dosažení psychické a fyzické stability, popř. k urychlení regenerace po zranění, a to bez jakýchkoliv vedlejších účinků na kardiovaskulární a imunitní systém.

V bývalém Sovětském svazu probíhaly v 80. letech minulého století pokusy s využitím beta-ecdysteronů jako anabolických prostředků pro sportovce. Výsledky testů byly překvapující: u atletů došlo v krátké době k nárůstu svalové hmoty a k výraznému zvýšení výkonu. Následně, konkrétně od roku 1986 se beta-ecdysteron stal pravidelnou součástí diety sovětských a ruských olympioniků. Po 3 – 5 dnech se u atletů dostavoval pocit dobré fyzické kondice, v následujících měsících došlo k 6 – 10 % nárůstu svalové hmoty. Vzpěrači ze sovětského národního týmu, kromě nárůstu síly a svalové hmoty, údajně pak po tréninku cítili i menší bolest ve svalech a vazivovém aparátu.

Výčet nejdůležitějších studií:

 • Dr. Burdette - Zrychlení proteosyntézy

  Úplným základem, či prvopočátkem je vědecká studie, kterou provedl v roce 1963 Dr. Burdette, který zjistil, že Ecdysterone zvyšuje rychlost proteosyntézy, tedy schopnost tvorby svalových bílkovin.

 • V. Smetanin - Pozitivní dusíková bilance

  Následovaly studie provedené v Sovětském svazu v roce 1986, kdy bylo dokázáno, že Ecdysterone napomáhá „ zvýšení tvorby bílkovin v játrech a zvyšuje pozitivní dusíkové bílanci“. Ptáte se, jak souvisí dusíková bilance s vyšším množstvím svalové hmoty? Jednoduše: čím více dusíku Vaše tělo zadržuje a čím je vyšší rychlost syntézy (tvorby) bílkovin, tím více svalové hmoty. Podstatný je však dostatečný přísun bílkovin (tedy vysokoproteinová dieta) současně s dávkováním Ecdysterone tak, aby byl plně využit jeho potenciál. Jak tedy celý proces probíhá přesně? Dle teorie V. Smetanina, výzkumného pracovníka ze Státního zdravotního ústavu ve Smolensku v Rusku, Ecdysterone zvyšuje hladinu krevního barviva hemoglobinu a tím i tvorbu červených krvinek. To vede následně ke stimulaci anabolických procesů v těle.

 • V. Smetanin - Zvýšení odolnosti, vytrvalosti a zásob glykogenu ve svalech

  V této studii byla sledována skupina 117 rychlobruslařů ve věku od 18 do 28 let. Zde byl sledován vliv Ecdysterone na úroveň výkonu, kapacitu plic a VO2max. Výsledky hovoří sami za sebe, došlo ke zvýšení všech uvedených parametrů. V podstatě to znamená, že tělo bylo schopno přijímat více kyslíku a bylo schopno odstraňovat rychleji oxid uhličitý. Současně došlo ke zvýšení zásob glykogenu ve svalové hmotě.

 • S. Simakin - Zvýšení svalové hmoty a hustoty za současného snížení hladiny tělesného tuku

  Cílem této studie, která proběhla koncem devadesátých let (1988) v Sovětském svazu, bylo zjistit vliv Ecdysterone na množství svalové hmoty a tělesného tuku. Jako srovnávací základ byly použity tři zdroje: placebo, protein a protein + Ecdysterone. Výsledky skončily jednoznačně ve prospěch kombinace protein + Ecdysterone. Ze 78 atletů (muži i ženy), kteří konzumovali pouze protein, neprokazoval nikdo nijak zvlášť výrazný nárůst svalové hmoty v časové periodě 10 dnů. U skupiny, která konzumovala placebo, byl dokonce zaznamenán úbytek svalové hmoty. Naproti tomu u skupiny, která konzumovala Ecdysterone + protein, došlo k 6 - 7 % nárůstu svalové hmoty a k 10 % úbytku tělesného tuku a to za pouhých 10 dnů!

  Nárůst svalové hmoty (Simakin, S. Yu. et al., 1998; The combined use of ecdisten and the product ‘Bodrost’ during training in cyclical types of sports.Doporučené dávkování:

 • základní dávka je 2 - 4 kapsle VemoHerb Ecdysterone denně ve třech dávkách po 1 - 2 kapslích
 • zapijte dostatečně vodou
 • aby byl využit plně potenciál zvýšeného účinku proteosyntézy, je velmi důležitá kombinace Ecdysterone s vysokoproteinovou dietou!

Další možnosti dávkování:

Základní 4týdenní kúra

VemoHerb Ecdysterone je doporučováno dávkovat ve čtyřtýdenních kúrách s dvoutýdenní přestávkou. Plná denní dávka je 5 - 10 mg na 1 kg tělesné hmotnosti, rozdělená do tří dávek během dne. Pokud je Vaše hmotnost například 80 kg, je Vaše dávka 400 – 800 mg denně = 2 – 3 kapsle VemoHerb Ecdysterone denně, to znamená 3x denně 1 kapsle. Pokud je Vaše hmotnost například 100 kg, je Vaše dávka 500 – 1000 mg denně = 3 – 4 kapsle VemoHerb Ecdysterone denně, to znamená 3x denně 1 - 2 kapsle. Po ukončení čtyřtýdenní kúry doporučujeme dvoutýdenní přestávku, následně doporučujeme celý cyklus zopakovat.

Silové sporty a kulturistika: 8týdenní kúra - kombinace VemoHerb Tribulus Terrestris & VemoHerb Ecdysterone

 

Nabízíme Vám jako jediní cenové zvýhodnění 8týdenní kúry!! Více informací zde.

 

Týden 1 až 8 - VemoHerb Tribulus Terrestris – stejné dávkování jako v základní 8týdenní kúře pro VemoHerb Tribulus.
Týden 5 až 8 - VemoHerb Ecdysterone - stejné dávkování jako v základní čtyřtýdenní kúře.

Tabulka nutričních hodnot:


          1 cps
beta-ecdysteron           245 mg

Složení:

 • želatinová kapsle, stearan hořečnatý, maltodextrin

Informace:

 • potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení