Polar - PRO TRAINER 5 + SLEVA

Kód: 259
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Polar
588 Kč 485,95 Kč bez DPH

Zboží odebíráme pouze od oficiálního distributora pro ČR. Proto nabízíme kompletní služby jako jsou české manuály k výrobkům, příslušenství a záruku 2 roky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

dárek

Jako dárek od nás obdržíte slevu na tento výrobek.
Pro získání slevy klikněte ZDE

Software vhodný pro přenos a ukládání dat ze sporttesteru POLAR (vybrané typy) do PC. Software není připravený pro Mac (Mackintosh), pomocí emulačního softwaru Windows je však možné instalovat i zde.


Software pro "Přesné posuzování Výkonnosti" nabízí již 10 let užitečné nástroje pro analýzu jednotlivých záznamů i pro dlouhodobé sledování kondice. Nová verze programu ProTrainer 5. Díky neustálé inovaci všech klíčových funkcí programy POLAR úspěšně pokrývají veškeré možnosti nových modelů. Kromě základních grafických výstupů (křivka TF, rozložení TF v nastevených zónách, výpis hodnot tf, diagram rozptylu) sledují u pokročilých modelů i průběh křivek rychlosti, kadence či nadmořské výšky. Dále poskytují širokou škálu testů a dalších parametrů k dlouhodobému sledování výsledků.

Vyhodnocovací programy POLAR jsou kompletně v českém jazyce a komunikují zvukovým či infračerveným přenosem s vyššími modely outdoorové řady AXN, sportovních řad S i RS a se špičkovými cyklomodely řady CS (nekomunikuje s modely řady "F"a "FT").


Kompatibilní s:

- CS400, CS600, CS600X, RS400, RS800, RS800CX, AXN500, AXN700, S810(i), S725(X), S625X, S410, S510, S520, S610(i), S710(i), S720(i) = SW je součástí balení
- RCX3, RCX5, RC3 GPS = SW není součástí balení, lze dokoupit

Doplňkové parametry

Kategorie: Měřiče tepu, Příslušenství
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: