Penco - Kreatin 500 g + SLEVA

Kód: 1149
Novinka
Značka: Penco
377 Kč / ks 328 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
9.12.2021

Vysoce čistý kreatin monohydrát doplněný o jedinečný transportní systém usnadňující vstřebání kreatinu do svalů a jeho rychlejší využití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

dárek

Jako dárek od nás obdržíte slevu na tento výrobek.
Pro získání slevy klikněte ZDE

Vysoce čistý kreatin monohydrát doplněný o jedinečný transportní systém usnadňující vstřebání kreatinu do svalů a jeho rychlejší využití.  Výborný doplněk nejen pro zlepšení výkonnosti a tvorby svalové hmoty, ale podle nejnovějších vědeckých poznatků má kreatin monohydrát i velký vliv na kvalitu regenerace buněk, oddálení únavy při cvičení a navíc zlepšuje stupeň protažení svalových vláken během intenzivního tréninku.

  • Zvětšuje objem a hmotnost svalů
  • Zvyšuje sílu a výbušnost
  • Oddaluje únavu při cvičení
  • Zvyšuje okamžitou energetickou rezervu
  • Prokazatelně vyšší výkonnost při krátkodobých výkonech vysoké intenzity

Kreatin je součástí přirozené metabolické výbavy buněk. Vyskytuje se ve svalstvu, mozku a krvi a to jak ve formě fosfátu tak i volný. Denní fyziologická potřeba je kolem 2 g kreatinu, z nichž část získává organizmus z potravy a část vlastní produkcí, tj. syntézou ze tří aminokyselin - glycinu, argininu a methioninu. Zvýšený přísun kreatinu vede k růstu hladiny kreatinfosfátu  v buňce. Zásoba tohoto makroergického  kreatinfosfátu slouží k zachování potřebného množství ATP (adenosintrifosfátu) jako zdroje energie pro svalový stah. Bylo zjištěno, že suplementace kreatinem ve vyšších dávkách po dobu 2-3 dnů zvýší hladinu kreatinfosfátu ve svalu, což je jeden ze základních předpokladů zvýšení rychlostního výkonu.

Pro maximální podporu účinku kreatinu obsahuje PENCO KREATIN MONOHYDRÁT   specifický transportní systém  - čistou glukózu a trojmocný chróm,  látky -které stimulují akumulaci kreatinu ve svalu. Navíc další dvě složky, vitamín C a flavonoid rutin výrazně posilují odolnost organizmu.

Ergogenní účinky orální suplementace kreatinu lze využít zejména při intervalových nebo krátkodobých výkonech vysoké intenzity, např. v cyklistice, plavání, atletice nebo při sportovních hrách (volejbal, košíková, fotbal, hokej, tenis, squash.…).


DÁVKOVÁNÍ:

2 zarovnané  čajové lžičky (asi 5g) Penco Kreatinu se bezprostředně před použitím rozpustí ve 250 – 350 ml nápoje s vysokým glykemickým indexem, např. v sacharidových nápojích typu Penco MD, Penco VD nebo džusu. Pro dosažení požadovaných účinků dodržujte uvedený postup přípravy.

kreatin monohydrát, rutin, vitamin C, glukosa, chrom

Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:
Vitamín C380 mg
Chrom90 mcg

Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
Glukoza a sacharoza5600 mg
Kreatin monohydrát93800 mg
Rutin130 mg