Penco - Chondrovit 120 cps + SLEVA

Kód: 1136
Novinka
Značka: Penco
441 Kč / ks 383 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
26.5.2022

Chondroprotektiva jsou látky, které chrání chrupavku. Patří mezi ně kolagenní hydrolyzát, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a kyselina hyaluronová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

dárek

Jako dárek od nás obdržíte slevu na tento výrobek.
Pro získání slevy klikněte ZDE

Chondroprotektiva jsou látky, které chrání chrupavku. Patří mezi ně kolagenní hydrolyzát, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a kyselina hyaluronová. Všechny tyto látky se nacházejí v mezibuněčné hmotě kloubní chrupavky a jsou nezbytné pro její správnou a jedinečnou funkci. Při artrotických degenerativních procesech, při přetěžování kloubů u sportovců, těžce fyzicky pracujících, u lidí s nadváhou a přibývajícím věkem obsah těchto látek v chrupavkách přirozeně klesá. Jejich ztráta je jednou z hlavních příčin bolestivosti a ztuhlosti kloubů . Suplementací chondroprotektivních přípravků lze tyto ztráty zastavit a chrupavku regenerovat.

Charakteristika

  • originální vyvážená kombinace aktivních látek
  • 1920 mg glukosaminu v denní dávce
  • 400 mg chondroitinu ze žraločích chrupavek v denní dávce
  • kyselina hyaluronová, vitamín D a stopové prvky (Zn, Cu, Se, B)

Účinky

  • ochrana kloubů
  • zlepšení pohyblivosti  kloubů
  • zmírnění kloubních potíží

Penco Chondrovit je účinná kombinace chondroitinu, glukosaminu a kyseliny hyaluronové, obohacená stopovými prvky zinkem a mědí, které pozitivně ovlivňují metabolizmus kloubů a normální stav pojivových tkání. Vitamín D ovlivňuje vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy.

Chondroitin sulfát je polysacharid, látka vysokomolekulární, sulfatovaný glykosaminglykan (GAG). Vyrábí se extrakcí chrupavek, nečastěji hovězích nebo vepřových,  za velmi kvalitní a účinný je považován chondroitin ze žraločích chrupavek. Má mimořádnou schopnost vázat vodu v  pojivové tkáni.  Voda vázaná chondroitinem ve struktuře pojivové tkáně účinně tlumí nárazy a chrání chrupavku před poškozením. Navíc schopnost chondroitinu vázat vodu umožňuje důležitý transport živin do pojivových tkání, které nemají svůj cévní systém.

Glukosaminsulfát je nízkomolekulárn látka, která se snadno vstřebává a pomáhá vytvářet novou chrupavku. Je prekurzorem chondroitinu, tzn. stavebním prvkem polysacharidového řetězce chondroitinu (GAG).

Kyselina hyaluronová je vysokomolekulární polysacharid, glykosaminglykan ( GAG) a je hlavní složkou mezibuněčné hmoty.

Nejlepších výsledků při léčbě poškozených kloubů lze dosáhnout kombinací čistě kolagenních preparátů, např. Penco GelaCys nebo  Penco GelaGen a přípravků na bázi GAG jako je Penco Chondrovit. Působí na dvou úrovních, GelaCys a GelaGen ovlivňují tvorbu kolagenu a tím  mechanické vlastnosti chrupavky, její pružnost a pevnost, Chondrovit stimuluje tvorbu GAG, které fungují jako mazivo pojivové tkáně.  Společně přispívají ke zmírnění kloubních potíží střední a vyšší věkové kategorie a komplexně chrání kloubní systém sportovců.

Dávkování


1 tobolka  3 – 4 x denně, 1 balení na 30-40 dnů

Chondrovit obsahuje: glukosamin sulfát, chondroitin sulfát ze žraloka,oxid zinečnatý, extrakt z Polygonum cuspidatum, kyselina boritá, síran manganatý, síran měďnatý, vitamín D3, seleničitan sodný + želatinová tobolka (100% želatina)

Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Selen0.01 mg
Vitamin D0.0002 mg
Bór1 mg
Mangan0.7 mg
Měď0.5 mg
Zinek5 mg

Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Chondroitin sulfát200 mg
Glukosamin sulfát375 mg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení