Penco-CAFFEINE GEL 35g

Kód: 3106
Novinka
Značka: Penco
18 Kč 15 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
21.1.2021

Caffeine Gel má výrazný povzbudivý účinek a dodává rychlou energii pro fyzickou zátěž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

dárek

Jako dárek od nás obdržíte slevu na tento výrobek.
Pro získání slevy klikněte ZDE

Energetický gel  CAFFEINE GEL  Růžový grep č.1

Caffeine Gel má výrazný povzbudivý účinek a dodává rychlou energii pro fyzickou zátěž. V gelu obsažený kofein zlepšuje soustředění a šetří glykogen pro mozkové buňky. Při působení kofeinu na kosterní a srdeční svalstvo, dochází k snadnější aktivaci motorických jednotek a zkrácení reakční doby. Kofein navíc rozšiřuje dýchací cesty, čímž zajišťuje pro svaly lepší přístup kyslíku

  • 413 kJ pohotové energie
  • Speciální směs maltodextrinů a jednoduchých cukrů
  •  Antioxidační systém ACE
  • Protikřečový systém Na a K
  • Neobsahuje zahušťovadla!
  • Bez obsahu tuků a vlákniny

Nezbytnou podmínkou pro pokračování ve výkonu vysoké intenzity je zpomalení úbytku sacharidových zásob (svalového glykogenu). Tento problém mnozí sportovci úspěšně řeší použitím energetického gelu Caffeine Gel nebo Penco Energy  Gel jako pohotového a snadno využitelného zdroje energie. Caffeine Ge l zvyšuje hladinu sacharidového „paliva“ před, během a po zátěži.  Obsahuje speciální směs komplexních sacharidů (maltodextrinů) a jednoduchých cukrů (glukózy a fruktózy). Početné studie ukazují, že tato kombinace je účinnější než použití pouze jednoho sacharidového zdroje. Caffeine gel neobsahuje tuky a vlákninu a poskytuje koncentrované dávky sacharidů, které se snadno resorbují, nezpůsobují „těžký žaludek“ a nevyvolávají gastrické potíže. Caffeine Gel je výjimečný také tím , že  neobsahuje zahušťovadla (karagenany, xanthanovou gumu…),  která zvyšují obsah vody v gelu, nepříznivě ovlivňují jeho stabilitu a chuť.

Přítomné Ionty Na+ (sodíku) a K+ (draslíku) zčásti doplňují minerály, ztracené potem během náročného výkonu. Pro úplnou náhradu minerálů a zajištění správného pitného režimu jsou vhodné iontové nápoje Penco MD, Penco ED, Ionogen nebo minerálový suplement Penco AC Salts. Přítomnost těchto minerálů je nezbytná pro zabezpečení normálního průběhu metabolických

procesů.

Caffeine  Gel je obohacen antioxidačním systémem ACE, který působí proti destrukčním účinkům volných kyslíkových radikálů, které se do organismu vyplavují při vysokém fyzickém vypětí.

Aby použití energetického gelu bylo úspěšné je třeba také nahradit ztráty vody, způsobené pocením. Pokud není organizmus zásoben dostatečným množstvím vody, využití sacharidů se zpomalí,  což  se negativně projeví na výkonu. Proto je nutné každou dávku energetického gelu zapít dostatečným množstvím vody nebo hypotonického nápoje.

DÁVKOVÁNÍ:
5 - 10 min před výkonem se používá 1 dávka, tj. 1 jednorázové balení nebo 1/3 tuby, dále během
výkonu každých 30 min nebo podle potřeby další dávka. Jedna dávka Caffeine Gelu ihned po výkonu
zkracuje dobu regenerace. Každá dávka se zapije vodou (200-300 ml) nebo hypotonickým nápojem
Penco ED, MD nebo Ionogen. Maximální doporučená denní dávka je 5 sáčků.
SLOŽENÍ:
maltodextriny, voda, glukóza, fruktóza, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, vitamin C
(L-askorbová kyselina), citronan sodný, citronan draselný, kofein, chlorid sodný,
aroma(stabilizátory E414,E445), konzervační látky: sorban draselný a benzoan sodný, vitamin E,
přírodní barvivo kyselina karmínová.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: