Muscletech - Hydroxycut hardcore elite 110 kapslí

Kód: 3015
Novinka
Značka: MuscleTech
599 Kč / ks 521 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
26.5.2022

Extrémně efektivní a maximálně silné spalování tuků. Obsahuje patentovanou složku LiquiTech, která využívá technologie rapidní mikrodisperze tekutin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

dárek

Jako dárek od nás obdržíte slevu na tento výrobek.
Pro získání slevy klikněte ZDE

 

Hydroxycut Hardcore Elite 110 kapslí

Nejnovější "hardcore" spalovač tuků výhradně pro bodybuildery od firmy Muscletech sníží Váš tělesný tuk v průměru o 7,9 %. Zvyšuje noropinefrin v průměru o 40 %. Hydroxycut Hardcore Elite, to je termogeneze vedoucí k maximální síle. Obsahuje patentovanou složku LiquiTech, která využívá technologie rapidní mikrodisperze tekutin a synergickou směs 14 složek, u kterých bylo prokázáno, že vedou k rychlému a efektivnímu spalování tuku! Doporučován těmi nejlepšími profesionály v oblasti bodybuildingu, protože opravdu funguje. Obrátí Vaše tělo v peklo spalující tuky!

Užívejte Hydroxycut Hardcore Elite:

 • když se Vám cíl zdá velice vzdálený, každý potřebuje nějakou pomoc; to je také důvod, proč je spalovač tuků Hydroxycut Hardcore číslem 1 v oblasti produktů pro spalování tuků v USA a hraje tam důležitou roli; tým výzkumníků firmy MuscleTech definitivně zkrátil vzdálenost k Vašemu cíli tím, že objevil recepturu přípravku Hydroxycut Hardcore
 • tento kouzelný přípravek je podložen deseti lety výzkumu, které posloužily k tomu, aby Vám zajistily vynikající výsledky; a nyní Hydroxycut Hardcore stojí se vztyčenou hlavou vysoko nade všemi ostatními spalovači tuků, které jsou na trhu dostupné

Za vším stojí věda - Hydroxycut Hardcore je podložen deseti lety výzkumu, které Vám zajistí vynikající výsledky:

Přípravek Hydroxycut Hardcore využívá vědecky navržených multi-platformních technologií, aby prováděl stimulaci enzymatických reakcí v rámci termogeneze a procesu odstraňování vazeb v tucích. Jinými slovy, tento jedinečný přípravek v oblasti bodybuildingu má pětifázový proces, který Vám zajistí extrémně efektivní a maximálně silné spalování tuků.

Hydroxycut funguje následovně:

 • 1. krok – zvyšování norepinefrinu (40 %)
 • 2. krok – zvyšování síly a ztráta tuku
 • 3. krok – inhibice alfa receptorů
 • 4. krok – blokování COMT
 • 5. krok – maximální termogeneze

Přípravek Hydroxycut Hardcore se prodává již v počtech stovek tisíc a toto číslo stále šplhá nahoru. Aspoň nyní víte, že tento spalovač tuků je opravdu velmi účinný, když na to mohou přísahat i mnozí profesionální sportovci z oblasti bodybuildingu. Jde o takové profesionály, jako jsou Jay Cutler, Darrem Charles, David Henry, Gustavo Badell, Johnnie Jackson a mnoho dalších.

Ti všichni vložili svou důvěru do rukou nejmocnějšího dostupného spalovače tuků, do rukou přípravku Hydroxycut Hardcore Elite. Ví, že za těmito výsledky stojí věda a že jsou první, kdo si může na vlastní kůži ověřit, že přípravek Hydroxycut Hardcore opravdu funguje.

Na Hydroxycut Hardcore se spoléhá a doporučuje jej také dvojnásobný Mr. Olympia Jay Cutler:

Receptura přípravku Hydroxycut Hardcore byla vymyšlena brilantním mozkem, a to jen a pouze doktorem Marvinem Heuerem. Doktor Heuer během mnoha let v lékařském průmyslu vymyslel a vyvinul mnoho přípravků pro několik největších farmaceutických společností. Jeho vášní je však vymýšlení těch nejlepších sportovních potravinových doplňků a to je přesně to, co udělal při vymýšlení přípravku Hydroxycut Hardcore.

Přípravek Hydroxycut Hardcore byl v mnoha klinický studiích ověřen jako extrémně efektivní, a to kvůli svým základním složkám. Například první studie složení přípravku Hydroxycut Hardcore byla prováděna na Lavalské univerzitě a výsledky této studie byly naprosto šokující!

Proběhla dvojitá kontrolní studie, při níž jedna kontrolní skupina užívala namísto přípravku placebo, zatímco druhá skupina kontrolní látku. Výzkumníci pak měřili metabolickou úroveň každého subjektu. Když subjekty braly klíčovou složku obsaženou v přípravku Hydroxycut Hardcore, tak během 24hodinového období se výrazně zvýšilo jejich spalování tuků. To je absolutně skvělý výsledek pro toho, kdo chce spálit tolik tuků, kolik je jenom v lidských schopnostech.

V další vědecké studii subjekty, které užívaly komponenty obsažené v přípravku Hydroxycut Hardcore, ztratily v průměru 10,65 liber během 6 týdnů.

V klinické studii bylo prokázáno, že subjekty užívající klíčovou složku obsaženou v přípravku Hydroxycut Hardcore, snížily svůj tělesných tuk o neuvěřitelných 7,9 % ve srovnání s kontrolní skupinou.

V jiné vědecké studii, která trvala 12 týdnů, se výzkumníci zaměřili na zkoumání skutečných změn v tělesném tuku. Bylo dokázáno, že osoby, které užívaly komponenty obsažené v přípravku Hydroxycut Hardcore, ztratily v průměru o 7,9 % tuků více než osoby v kontrolní skupině.

Receptura přípravku Hydroxycut Hardcore byla vědecky vyvinuta a obsahuje dalších 12 složek, jejichž užívání vede k opravdu dramatickým výsledkům. Ve skutečnosti subjektům užívajícím klíčové komponenty obsažené v přípravku Hydroxycut Hardcore se snížila tuková oblast o 26,7 čtverečních centimetrů, zatímco u kontrolní skupiny užívající pouze placebo to bylo jen o 6,7 čtverečních centimetrů. Při tomto měření byla použita počítačová metoda měření známá pod názvem tomografické skenování.

A jako by tyto výsledky neznamenaly dost, kdy další klinická studie zjistila, že u klíčových komponent obsažených v přípravku Hydroxycut Hardcore bylo prokázáno zvýšení primárního hormonu sloužícího ke spalování tuků, což je norepinefrin (známý také pod zkratkou NE), a to o neuvěřitelných 40 %. Při tomto množství norepinefrinu se stává Vaše tělo jedním velkým peklem, které spaluje tělesný tuk.

Doporučené dávkování:

 • k dosažení nejlepších výsledků kombinujte přípravek Hydroxycut Hardcore Elite s intenzivním cvičením a výživovým programem:
 • 1. den užívejte 1 kapsli Hydroxycut Hardcore Elite, 1x denně
 • 2. až 3. den užívejte 2 kapsle, 1x denně
 • 4. den a později užívejte 2 kapsle, 2x denně 30-60 minut před větším jídlem
 • neužívejte méně jak 5 hodin před spaním
 • neberte více ja 4 kapsle během 24 hodin
 • neužívejte více jak 8 týdnů

Nutriční informace:

Počet dávek v balení: 55

Tabulka nutričních hodnot:

2 kapsle
kofein bezvodý270 mg
Coleus forskohlii extract250 mg
extrakt zeleného čaje200 mg
L-theanin100 mg
kakový extrakt (jako theobroma kakao)100 mg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení