Muscle Sport Creatine Monohydrate Pure 500 g

Kód: 3790
Novinka
Značka: MuscleSport
258 Kč / ks 224 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
26.5.2022

Mikronizovaný creatin bez dalších přídatných látek v té nejvyšší kvalitě a čistotě!

Detailní informace

Detailní popis produktu

dárek

Jako dárek od nás obdržíte slevu na tento výrobek.
Pro získání slevy klikněte ZDE

 

CREATINE MONOHYDRATE PURE 500g

 Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích návalech krátkodobých cviků s vysokou intenzitou. Příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 3 g kreatinu. 

Charakteristika: Creatine Monohydrate Pure mikronizovaný creatin bez dalších přídatných látek v té nejvyšší kvaltě a čistotě. Dodává svalovou energii, zvyšuje sportovní výkon.  

 

Creatine Monohydrate Pure dodává svalovou energii, je nezbytný pro intenzivní svalový výkon, zvyšuje fyzickou sílu.

 

  výborná a rychlá vstřebatelnost

  okamžitý účinek

 

Abychom z použití kreatinu monohydrátu jako suplementu vytěžili co nejvíce, musíme dodržovat několik zásad:

jednorázová dávka by neměla být vyšší než 5 gramů 

po rozmíchání kreatinu je třeba ho vypít v průběhu několika minut (postupně se totiž mění v neúčinný kreatinin)

souběžně s kreatinem je třeba použít i cukry, nejlépe s vysokým glykemickým indexem (GI – čím je vyšší, tím více se zvýší hladina inzulinu, protože dochází k prudkému vzestupu glykémie)

 

 Efekty suplementace kreatinem:

Nárůst fyzického výkonu

A to hlavně v oblasti sportů s intervalových tréninkem a posilováním, při sportovních hrách s přerušovanými periodami zátěže s vysokou intenzitou zátěže. To je dáno nejenom vyšší hladinou kreatinfosfátu ve svalech, ale zvyšuje se i rychlost resyntézy kreatinfosfátu po intenzivní zátěži – tedy rychlost zotavení.

Nárůst tělesné hmotnosti a svalové síly

Nárůst hmotnosti a síly řádově o několik kilogramů je v prvé řadě zapříčiněn zvýšením obsahu vody ve svalové buňce, ale předpokládá se i stimulace syntézy bílkovin, a tím i nárůst svalové hmoty. Po přerušení suplementace dojde ke snížení tělesné váhy částečným odvodněním, ale efekt nárůstu svalové hmoty díky intenzivnějšímu a kvalitnějšímu tréninku zůstává! Pokusy prokázaly i zvýšení síly, které pochopitelně souvisí s kvalitou a intenzitou tréninku.

Pozitivní dopad na zdraví člověka

To je asi nejméně známý a propagovaný efekt kreatinu. Pravidelná suplementace kreatinem snižuje hladinu celkového cholesterolu a zároveň zvyšuje podíl HDL (tedy „dobrého“) cholesterolu. Stejně pozitivně působí i na snižování triglyceridů (tuků) v krvi. Kreatin zlepšuje i mozkové funkce, zvláště paměť. Přes různé fámy se nikdy neprokázalo jakékoli zdravotní poškození při používání kreatinu.

 

Dávkování: ve dnech tréninku se doporučuje užívat 5 g Creatine Monohydrate Pure 30 - 60 minut před tréninkem. Ve dnech klidu 5 g Creatine Monohydrate Pure ráno. Užívá se v cyklech – 4 týdny denně, 4 – 6 týdnů se neužívá. Vhodné je rozmíchat do sacharidového nebo sacharidovo-proteinového nápoje.

 

Složení: mikronizovaný creatin monohydrát

 

Omezení: Není vhodné pro děti do 12 let, těhotné ženy a pro osoby s nesnášenlivostí na některou z použitých surovin.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení