Hi Tec Nutrition Ultra Amino 5100 325 tablet

Kód: 1737
Novinka
549 Kč / ks 477 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
26.5.2022

Přípravek, který sportovci dodává komplexní sadu aminokyselin ve formě peptidů s krátkým řetězcem a volných aminokyselin!

Detailní informace

Detailní popis produktu

dárek

Jako dárek od nás obdržíte slevu na tento výrobek.
Pro získání slevy klikněte ZDE

UltraAmino5100.jpg

Hi Tec Nutrition Ultra Amino 5100 325 tablet

CO JE ULTRA AMINO 5100?

ULTRA AMINO 5100 obsahuje komplex všech potřebných esenciálních a neesenciálních aminokyselin, pocházející z hydrolyzátu a izolátu syrovátkových bílkovin, zajišťující organismu optimální podmínky pro syntézu svalových bílkovin ve fázi regenerace po námaze a pro tvorbu svalové hmoty.


ÚČINKY ULTRA AMINO 5100

Amino 5100 silně omezuje katabolismus svalové tkáně, stimuluje hormonální a imunitní systém člověka, zlepšuje dusíkovou bilanci, stimuluje regenerační procesy tkání a povzbuzuje nárůst svalové tkáně. Vysoký obsah L-glutaminu a L-leucinu, klíčových aminokyselin pro proces aktivace proteosyntézy, je důležitý pro nárůst svalů a rychlou regeneraci tkání po intenzivním silovém tréninku.

PRO KOHO JE URČEN ULTRA AMINO 5100?

Určen pro všechny sportovce, kteří chtějí podpořit budování svalové hmoty a následnou regeneraci. Pro ty, kteří si potrpí na opravdové kvalitě a nechtějí nic nechat náhodě, protože aminokyselinový komplex se řadí mezi primární suplementaci, kterou by měl sportovec mít zahrnutou ve svém suplementačním plánu.
 

HYDROLYZÁT (PŘEDTRÁVENÉ) AMINOKYSELINY

Pro hydrolyzáty syrovátkových bílkovin je charakteristické srovnatelné složení aminokyselin jako u bílkovin, tvořících lidské svaly, díky čemuž je přípravek organismem mnohem lépe využíván. ULTRA AMINO 5100 uvede Váš organismus do anabolické fáze metabolismu a udrží pozitivní dusíkovou bilanci, což Vám umožní rychlý rozvoj síly, hmotnosti a svalové odolnosti. ULTRA AMINO 5100 je přípravek, který sportovci dodává komplexní sadu aminokyselin ve formě peptidů s krátkým řetězcem a volných aminokyselin. ULTRA AMINO 5100 obsahuje až 5100 mg aminokyselin v sušině jedné porce výrobku!
 

FORMULE "TIME-RELEASED"

Velká účinnost tohoto přípravku v udržení pozitivní dusíkové bilance byla získána díky použití formule „timereleased”, pro kterou je charakteristické pozvolné uvolňování aminokyselin do zažívacího ústrojí. Vysoká asimilace a biodostupnost a asimilační vlastnosti aminokyselin zajišťují udržení optimální koncentrace aminokyselin v krevní plazmě až 5-6 hodin po použití přípravku.


VÝROBA A CERTIFIKACE

Všechny látky v ULTRA AMINO 5100 jsou laboratorně testované na čistotu a zakázané látky. Suroviny nejvyšší jakosti jsou dováženy z celého světa a výrobce vlastní certifikáty kvality GMP/HACCP, ISO 9001-2000.
 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Používejte 2-3 krát denně 3 tablety (porce) mezi jídly. Zapijte vodou.


SLOŽENÍ

Syrovátková bílkovina, protispékavá látka: hydrogenovaný bavlníkový olej, niacimid, pyridoxin hydrochlorid, cyanokobalamin.


VÝŽIVOVÉ HODNOTY

Ultra Amino 5100 výživové hodnoty 1

Ultra Amino 5100 výživové hodnoty 2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení