Grenade GRENADE BOX 12 x blistr 4 kapsle + SLEVA SLEVA

Kód: 1618
Novinka
Značka: Grenade
618 Kč / ks 537 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
26.5.2022

Termogenní, před-tréninkový stimulant. Je vhodný pro muže i ženy, a rychle se stává nezbytným doplňkem pro fitness nadšence po celém světě

Detailní informace

Detailní popis produktu

dárek

Jako dárek od nás obdržíte slevu na tento výrobek.
Pro získání slevy klikněte ZDE

"Spalovač tuků je podvod a nemá cenu do něj investovat ani korunu."

Tohle je typický názor většiny lidí, se kterým jste se již pravděpodobně setkali i vy, nebo jej sami podporujete. Je tomu skutečně tak? Podpůrné prostředky k hubnutí - spalování tuků jsou nedílnou součástí doplňků sportovní výživy už roky a využívají je i vrcholový sportovci, obzvlášť v situacích, kdy se potřebují dostat na určitou hmotnost, například v přípravě na zápas v určité váhové kategorii, nebo závodníci ve fitness, kulturistice ať už profesionální, nebo amatérské, kde je ve finální fázi přípravy, potřeba tuky minimalizovat až do extrémně nízkých hodnot.

"K tomu abych zhubl/a, pak přece nepotřebuji za nic platit. Stačí, když budu sportovat, změním svoje stravovací návyky a kila půjdou dolů sama."


Takhle to teoreticky samozřejmě funguje, ale realita života je občas daleko složitější. Problémů je hned několik. Když hubnete máte nižší energetický příjem, než energetický výdej. Jednoduše musíte více energie vydat, než přijmete z potravy. Laicky řečeno, jdete s energií do mínusu, abyste donutili tělo si energii brát z tukových zásob, což na sobě budete pociťovat a bývá to často hlavní příčinou, proč tolik lidí sekne s dietou ještě před tím, než se mu podaří dosáhnout cílených výsledků. Minimálně budete mít hlad a budete unavení. Další levely problémů v dietě jsou pak obvyklé: zvýšená podrážděnost, nechuť do práce, rezignace na složitější pracovní úkony apod.. Což si v současné době může dovolit jen málokdo. V případě těchto problému je právě spalovač Grenade neocenitelným pomocníkem.

Pocity, účinky a nálady, aneb Granát je skutečně příznačný název.


První účinky Granátu v praxi vypadají asi takto. Dáte si (v mém případě dvě kapsle) jednu dávku. Zapijete vodou a nic se neděje, jste v klidu, v pohodě a dali byste si klidně i třeba hodinku zdravého spánku. Po zhruba dvaceti minutách začnete cítit, že se s vámi něco děje. Pořád je to však v pohodě. Po cca po půl hodině se vám začne trochu motat hlava, zvýší se tepová frekvence, dostaví se doslova nával energie, který budete mít obrovskou chuť jít někam využít. V prvních zhruba deseti minutách prvotních účinků se mi skutečně docela motala hlava a občas jsem hleděl s notnou dávkou demence ve výrazu obličeje, ale zároveň jsem byl do tréninku nabuzen v neobvykle vysoké míře a šel jsem do něj s obrovskou chutí, což u mě není zdaleka obvyklé.


Po tréningu jsem si byl občas ještě zaběhat. Byl jsem schopen se učit, pracovat a jít spát třeba až ve 3 ráno, aniž bych další den pociťoval sebemenší známky únavy.
Po cca 20ti minutách neaerobního tréningu, jsem se začal poměrně dost potit - u mě dost raritní záležitost, pokud neběžím třeba 30 minut v kuse, málokdy se tolik zapotím. Trénink jsem si prodloužil zhruba o 20 minut oproti normálu. To je klasický účinek stimulačních prostředků. Jednoduše se vám nechce s posilovny jen tak odejít, jelikož máte energie na rozdávání a chcete si na závěr třeba ještě zajezdit na kole, i když to běžně vůbec neděláte, jelikož jste po náročném tréningu rádi, že se vůbec dobelháte do šatny. To však v případě užívání Greande neplatí. Po tréningu jsem si byl občas ještě zaběhat. Byl jsem schopen se učit, pracovat a jít spát třeba až ve 3 ráno, aniž bych další den pociťoval sebemenší známky únavy. Tohle není fikce, to jen Granát odvádí svoji práci.


Verdikt:


Grenade Thermo Detonator skutečně funguje. Jde o extrémně účinný stimulační termogenní spalovač tuků, jež je navíc doslova zábava používat - dalo by se přirovnat ke kontrolovanému "tripu". Od rána do večera jste nabytí energií, nemáte potřebu neustále myslet na jídlo, cvičíte jak křeček v kolečku, přičemž nálada je paradoxně nadstandardně dobrá. Minimálně za vyzkoušení tedy Granát rozhodně stojí, i když jeho cena je oproti konkurenci daleko vyšší. Konkurenční produkty, kterých je na trhu nespočet, se dají koupit o řádově 300-400 Kč levněji. Většinou ale platí, že jejich účinek je oproti Grenade daleko nižší.


Základní popis


Grenade je revoluční termogenní a před-tréninkový stimulant. Je vhodný pro muže i ženy, a rychle se stává nezbytným doplňkem pro fitness nadšence po celém světě. Oblibu si získal u celé řady sportovců počínaje běžnými návštěvníky posiloven až po profesionální sportovce, a to hlavně díky tomu, že pomáhá udržovat optimální váhu a funguje jako před-tréninkový zdroj energie. Pokud se používá synergicky s rozumným jídelníčkem a vhodným cvičebním programem, zvyšuje hladinu energie, odbourává tuk a pomůže vám dosáhnout takových tvarů těla, o jakých jste vždy snili.


Grenade obsahuje pouze složky s nejvyšším farmaceutickým stupněm kvality. Vynikající kombinace složek, u kterých bylo vědecky prokázáno, že spalují tuk, zaručuje, že se k vám dostane ultimativní doplněk, který zvyšuje váhový úbytek, potlačuje chutě, zvyšuje hladinu energie a zlepšuje bystrost.

Progresivní termogenní formule
explosivní, živelná energie BEZ PROPADŮ!
Učinně pomáhá odborávat nežádoucí tuk
Zvyšuje mentální kapacitu BEZ NÁVALŮ HLADU!
Extrémní před-tréninkový motivátor

Společnost GRENADE (UK) Ltd ctí své zákazníky a jejich cíle v oblasti sportu a výkonu.
Při výrobě GRENADE se používá pouze technické zařízení a postupy, které získaly certifikát kvality ISO9001; certifikát cGMP a osvědčení MHRA (Medicines and Healthcare products Regulatory Agency).
cGMP znamená Good Manufacturing Practice’ (běžné Dobré výrobní postupy). Pro doplňky stanovuje cGMP předpisy, které jsou právně platné a zaručují, že naši dodavatelé, výrobci a balicí firmy podstupují veškeré možné kroky k tomu, aby byla zajištěna bezpečnost a účinnost každého výrobku.
Všichni naši výrobci musí realizovat postupy a procesy, které jsou v souladu s požadavky uvedenými v předpisech GMP (Good Manufacturing Practice), teprve pak je výrobek schválen. Abychom se ujistili, že všechny normy jsou soustavně dodržovány, provádějí inspektoři u výrobců namátkové audity. Kontroly a prohlídky provádí vysoce kvalifikovaný tým na všech stupních výrobního procesu a dohlíží na to, aby byla splněna všechna kritéria Quality Assurance Procedures (Postup zajištění kvality). Tímto také zaručujeme, že údaje uvedené na etiketě jsou přesné.


Používáme výhradně přísady nejvyšší kvality a při výrobě se držíme pouze vědecky prověřených výzkumů.

Doporučené dávkování

Pokud budete chtít zjistit, jak bude vaše tělo doplněk snášet, začněte užívat 1 kapsli dvakrát denně po dobu prvních 7 dnů. Užívejte 2 kapsle hned ráno po probuzení na prázdný žaludek, zapijte vodou. Dále 2 kapsle30 minut před obědem, zapijte vodou. Při explozivním cvičení dávkujte 2 kapsle před tréninkem. Nezapomeňte vypít alespoň 8 sklenic vody denně. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE dávku 4 kapsle denně!

Stearát hořečnatý, želatinová kapsle (ultračistá voda, barviva E133, E102, E129), dioxid titaničitý.

 Počet dávek v balení: 25x 4 kapsle 2 kapsle obsahují
 Zelené čaj 500mg
 Hořká pomerančová kůra 420mg
 Kofein 225mg
 Kajenský pepř 200mg
 Fenylalanin 25mg
 Zelená káva 10mg
 Energetická hodnota nižší než 50kJ / 12kcal 


UPOZORNĚNÍ !!

Obsahuje kofein ! Dodržujte doporučený postup dávkování. Neužívejte pokud vám není alespoň 18 let. Neužívejte pokud současně užíváte předepsané léky, pokud trpíte vysokým krevním tlakem. Pokud jste diabreik, těhotná, nebo kojící žena, pokud máte anémii, alergii na acylpirin, dysfunkci ledvin, nebo jater, neurózu, deprese, trpíte úzkosti, epileptickými záchvaty, srdeční nepravidelností jakéhokoliv typu, pokud máte feochromocytomem, potíže s močením nebo zbytnění prostaty. Pokud se u vás projeví závratě, nespavostm neuróza, třes, bušení srdce nebo bolesti hlavy ihned přestaňte užívat a poraďte se se svým lékařem.

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení