FA - Xtreme napalm shot 12 x 60ML

Kód: 3268
Novinka
Značka: FA
499 Kč / ks 434 Kč bez DPH
příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
26.5.2022

Xtreme Napalm® je předtréninkový přípravek, který vás motivuje jít do posilovny a poprat se se závažím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

dárek

Jako dárek od nás obdržíte slevu na tento výrobek.
Pro získání slevy klikněte ZDE

FA - Xtreme napalm shot 12 X 60ML

Xtreme Napalm® je předtréninkový přípravek, který vás motivuje jít do posilovny a poprat se se závažím. Obsažené aktivátory oxidu dusného, směs moderních kreatinů a stimulanty vám dodají energii, rozšíří cévy, prokrví svalstvo, akcelerují růst čisté svalové hmoty. Na rozdíl od jiných produktů tohoto typu obsahuje Napalm® směs vitamínů, antioxidantů a to z důvodu výrazného oxidačního vlivu NO (nitrix oxide, oxid dusnatý) na buňky ve vašem organismu. Nyní tak můžete mít dlouhotrvající svalovou pumpu, intenzivní trénink, po kterém tak toužíte a zároveň chránit organismus před volnými radikály, což jsou metabolity doprovázející zvýšenou hladinu NO, potažmo každý fyzický výkon.

Proč vsadit právě na Napalm® ? Pokud potřebujete dodat v tělocvičně energii a motivaci, pak je tento produkt pro vás. Jeho odborně vybrané komponenty vám pomohou zvýšit intenzitu tréninku, což přináší vyšší zátěž, delší zatížení a v důsledku masivnější svalový rozvoj. Svalstvo bude nahuštěno krví, která přináší tak potřebné živiny a mikronutrienty, tedy budující materiál. V Napalm® nenajdete cukry, tak máte pod kontrolou energetický příjem.

Míra absorpce látek je výrazně větší, než v případě tablet a kapslí. To je jednoznačný posun vpřed. Za zmínku stojí zmínku také výjimečné citronové aroma. A to vše v malé praktické láhvičce.

DOPORUČENÁ DÁVKA: 1 LAHVIČKA (60 ML)
Energetická hodnota  / 0 Kalorie 0%0 kJ
Sacharidy 0 g
Cukry 0 g
Niacin (vitamín B3) 24 mg
Kyselina listová 300 mg
Vitamin B12 (kyanokobalamin) 6 mg
Vápník 60 mg
Hořčík 2 mg
Fosfor 120 mg
Sodík 70 mg
Draslík 100 mg
XTREME NAPALM ® IGNITER SHOT PROPRIETARY BLEND 
L-Arginine-Alpha-Ketoglutaric Acid, Beta-Alanine, Citruline Malate, L-Arginine-Aspartic Acid, L-Arginine-Pyroglutamic Acid, L-Norvaline, L-Tyrosine, Glucuronolactone, Methylxanthine (Caffeine), Di-Calcium Phosphate, Di-Potassium Phosphate, Di-Sodium Phosphate, Calcium Glycerophosphate, Potassium Glycerophosphate, Magnesium Glycerophosphate, Sodium Glycerophosphate, Taurine, 
8 g

V kulturistice, tak jako při dosažení jakéhokoliv maximálního sportovního výkonu hraje mozek důležitou roli. Je zřejmé, že atributy úspěchu v posilovně jsou tvrdý trénink, kvalitní strava, genetická predispozice. Ale bez specifického stavu mysli, bez železné koncentrace, bez odhodlání intenzivně zdolat tu horu železa se dramatické změny postavy nikdy nedostaví. Takový je los kulturistiky. Napalm® představuje produkt, který vám dodá nový život v posilovně. Způsobuje, že se nebudete moci dočkat následujícího tréninku. Více síly, lepší svalová pumpa.

Pojdme se podívat na první složku Ultimate NO Complex, obsahující osvědčený prostředek Arginin AKG pro maximalizaci NO (nitric oxide, oxidu dusnatý) v krevní plazmě. NO je volná forma plynu vytvářená v organismu a slouží pro komunikaci mezi buňkami. Známým faktem je jeho vazodilatační působení – zvyšuje průtok v krevním řečišti. Zajišťuje vám tak během tréninku dokonalé napumpování svalstva. Tak se dostává k namáhaným svalovým buňkám více živin a posouvá tak možnosti jejich růstu. Zvýšený přísun energetických živin dovoluje větší a delší zatížení svalstva.

Během doby kdy Ultimate NO Complex pracuje na maximální produkci NO, Xtreme Volumizing Complex pomáha zvětšovat objem svalových buněk. Jedná se o směs kreatin glukonát, kreatin orotát, kreatin AKG. Objem svalových buněk je zvětšován mimo jiné retencí vody uvnitř buněk. Nepleťte si jej s retencí vody vně buněk, například vodou zadržovanou v podkoží. To je podstatný rozdíl, voda zadržovaná uvnitř svalových buněk upravuje tempo syntézy nových bílkovin – růst svalstva. Navíc, svalstvo tak vypadá plněji, a to potřebujete.

Další v složení Xtreme Napalm® je Xtreme Power & Focus Complex. Tato mixtura látek se skládá z energizujících prostředků. Tyto látky mají vliv na funkce mozku. Ulehčí vám dosažení potřebné koncentrace a mentální připravenosti a tak dosáhnout precizně provedeného tréningu. V složení to je jednak směs S-Methylxanthine Complex a Yerba Mate. V případě Yerba Maté se jedná o výtažek z lístku cesmíny paraguayské. Tato jihoamerická rostlina má po staletí známe stimulující účinky. Celkově mixtura zapojí do dokonalé spolupráce tělo-mysl, což posune vaše tréninky do zcela nového rozměru.

Na rozdíl od jiných výrobků na trhu obsahujících NO, náš výrobek zahrnuje směs mimořádně důležitých antioxidantů. Oxid dusnatý je látka, která je velmi důležitá pro lidské tělo. Avšak vedlejší účinek suplementace je zvýšení produkce volných radikálů. Volné radikály jsou molekuly, které poškozují buňky. Nicméně, existuje způsob, jak proti nim bojovat a bezpečně využívat možností, které nám skýtá oxidu dusnatý.

Komplexní antioxidační součástí Xtreme® Napalm je směs speciálně vybraných, silných antioxidantů, jako je extrakt ze zeleného čaje, R-ALA a výtažek z hroznových semínek. Tato důmyslná směs byla vytvořena speciálně za účelem boje proti škodlivým účinkům volných radikálů, jejichž výskyt doprovází produkci NO. Stručně, Antioxidant Complex umožňuje využívat značný nárůst oxidu dusnatého v těle bez ryzika pro zdraví.

Tato účinná směs pomáhá transportovat složky obsažené v Xtreme Napalm ® přímo do svalů. Nejen, že je vtahuje do buněk, ale také zdokonaluje jejich vužití. Tento inovativní systém, posiluje organismus během těžkých tréninkových sérií, zpomaluje působení kyseliny mléčné, doplňuje vylučované elektrolyty, zvyšuje vytrvalost, dodává živiny potřebné pro růst svalstva.

Doporučené dávkování:

  • 1 lahvičku (60ml) 30min před tréninkem. Během tréninku doplňujte dostatečně tekutiny.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení