Dorian Yates TEMPRO Protein 2.25kg

Kód: 3674
Novinka
Značka: Dorian Yates
1 499 Kč 1 303 Kč bez DPH
příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Zvyšte svůj denní příjem vysoce kvalitních bílkovin,maximalizujte a zachovejte svalovou hmotu a sílu či snižte množství tělesného tuku!

Detailní informace

Detailní popis produktu

dárek

Jako dárek od nás obdržíte slevu na tento výrobek.
Pro získání slevy klikněte ZDE

Dorian Yates - TEMPRO Protein 2.27kg

TEMPRO™ je určený pro sportovce, kteří se snaží zvýšit svůj denní příjem vysoce kvalitních bílkovin ve snaze maximalizovat nebo zachovat svalovou hmotu a sílu a/nebo snížit množství tělesného tuku.

DORIAN YATES je bývalý šestinásobný Mr. Olympia, který je po celém světě respektován pro své znalosti tréninku a výživy. Dorianova autentická nekompromisní osobnost a filozofie navždy změnily svět bodybuildingu.

„TEMPRO™ byl vyvinut mým vědeckým panelem složeným z doktorů, specialistů na výživu a technických poradců. Osobně jsem na celý proces dohlížel. Proteiny v TEMPRO™ jsou zpracovány při nízké teplotě, aby se zachoval jejich přirozený stav. Používáme pestrou kombinaci 7 různých proteinů pro ještě rychlejší a dlouhodobější zvýšení syntézy proteinů a vyrábíme koktejly s vynikající chutí a strukturou. TEMPRO™ je ten nejchutnější anabolicky silný proteinový doplněk, který jste kdy vyzkoušeli. Používám ho nejméně dvakrát denně, stejně jako každý sportovec, kterého trénuji.“

TEMPRO™ se skládá z pečlivě složené za studena zpracované směsi sedmi lehce stravitelných bílkovin včetně čtyř druhů syrovátky a vaječného bílku, micelárního kaseinu a peptidů s obsahem glutaminu. Každý protein má odlišnou rychlost absorpce a nástupu anabolického účinku.

Tím se zvyšuje příležitost pro nárůst svalů, pokud se TEMPRO™ užívá v kombinaci s posilovacím cvičením, tedy stěžejní části kulturistického tréninku. Studie prokázaly, že během období před tréninkem a/nebo po tréninku konzumace bílkovin podobných těm, které obsahuje TEMPRO™způsobuje zvýšený nárůst myofibrilárního a sarkoplazmatického proteinu, svalové hmoty, síly a hladiny IGF-1. Vedle dalších výhod může také napomoci většímu snížení tělesného tuku. TEMPRO™ obsahuje velké množství micelárního kaseinu, který prokazatelně vyvolává dlouhodobě zvýšenou hladinu plazmatických aminokyselin a intenzivnější syntézu proteinů. TEMPRO™ byl opakovaně testován Dorianem a jeho vědeckým panelem za použití různých ochucovacích látek, dokud nedospěli k tomu, co je podle jeho názoru ten nejchutnější proteinový doplněk, který kdy ochutnáte.

TEMPRO: SMĚS SEDMI ZA STUDENA ZPRACOVANÝCH PROTEINŮ

  • 2250 g – 30 dávek (36 g bílkovin)
  • vyrovnaná hladina dusíku
  • syntéza bílkovin
  • svalová hmota
  • síla
 
DY Nutrition
 
 

UPOZORNĚNÍ:

TEMPRO™ je určen k použití pouze jako doplněk ke stravě. Nepoužívejte jako jediný zdroj příjmu kalorií.

Informace o alergenech: TEMPRO™ obsahuje přísady získané z mléka, vajec a pšenice. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

Vzhledem k tomu, že je produkt balen spíše podle hmotnosti než podle objemu, může dojít k usazování obsahu nádoby.

Poznámka: Tyto informace nebyly posouzeny Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Tento produkt není určen k diagnóze, léčení ani prevenci žádné nemoci.

PŘÍCHUTĚ:

Výsledek obrázku pro BANÁNOVÁ ZMRZLINAVýsledek obrázku pro ZMRZLINA BANÁNOVÁBANÁNOVÁVýsledek obrázku pro ČOKOLÁDOVÁ ZMRZLINAVýsledek obrázku pro ČOKOLÁDOVÁ ZMRZLINAČOKOLÁDOVÁVýsledek obrázku pro  ZMRZLINA KOKOS-ČOKOVýsledek obrázku pro  ZMRZLINA KOKOS-ČOKOČOKOKOKOSOVÁVýsledek obrázku pro JAHODOVÁ ZMRZLINAVýsledek obrázku pro JAHODOVÁ ZMRZLINA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: