Dorian Yates NOXPUMP NEW 450g

Kód: 3741/1923 3741 Zvolte variantu
Novinka
Značka: Dorian Yates
849 Kč 738 Kč bez DPH
příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
27.2.2020 27.2.2020 Zvolte variantu

Stimulant NOXPUMP je navržen tak, aby pomohl hardcore kulturistům zvýšit ENERGII, VYTRVALOST a SVALOVOU HMOTU!

Detailní informace

Detailní popis produktu

dárek

Jako dárek od nás obdržíte slevu na tento výrobek.
Pro získání slevy klikněte ZDE

Dorian Yates - NOXpump 450g

Nekompromisní nakopávač pro kulturisty, kteří to myslí vážně. Extrémě zvyšuje psychický, kardiovaskulární a svalový výkon.

NOXPUMP | DMAA FREE | NEJSILNĚJŠÍ PŘED TRÉNINKOVÝ PRODUKT NA TRHU | 30 SÁČKŮ PO 15G  | DODRŽUJTE DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ |

Euforické ENERGIE a nabuzení

NOXPUMP ™ byl nakonfigurován se pečlivě testovanými sloučeninami jako geranamine, hordenine, N-acetyl-tyrosin, oktopamin a kofeinem (s postupným impulsem) pro okamžitou euforickou energii. Nechceme vás pouze ‚odrbať‘ kofeinem, my používáme více tipů stimulantů s vysokou gramáží! Nabuzení a energie během tréninku bude perfektní!

TROJITÁ SÍLA PRO NITRIC OXIDE
Jako jediný doplněk na trhu, nabízí 3 formy stimulace Nitrix Oxide ve vašem těle. Zatímco většina společností se spoléhá pouze na jeden prekurzor v DY Nutrition chceme pouze to nejúčinnější! Proto jsme do doplňku dali:

Arginin AKG : je to osvědčená forma prekurzoru NO na kterou tělo velmi dobře reaguje.

Citrulin : modernější prekurzor NO. Tělo si na něj nezvykl a pracuje v těle neustále

Glykocarn : přesná dávka této testované směsi dodá NO do těla přímo. Žádné vytváření NO v těle, ale přímé dodání!

Tato trojkombinace zajistí lepší prokrvení, napumpování a sílu vašich svalů. Neomezujte se a trénujte naplno!

NOXPUMP™ je potravinový doplněk určený pro sportovce, kteří chtějí během tréninku maximalizovat svůj psychický, kardiovaskulární a svalový výkon.

DORIAN YATES je bývalý šestinásobný Mr. Olympia, který je po celém světě respektován pro své znalosti tréninku a výživy. Dorianova autentická nekompromisní osobnost a filozofie navždy změnily svět bodybuildingu.

„NOXPUMP™ byl vyvinut mým vědeckým panelem složeným z doktorů, specialistů na výživu a technických poradců. Osobně jsem na celý proces dohlížel, abych zajistil, že vás NOXPUMP™ bude stimulovat vyšší energií, motivací, silou, výdrží a napumpovanými svaly během tréninku, což by jinak nebylo možné. NOXPUMP™ je jediný a nejúčinnější přípravek k použití před tréninkem, který jste kdy vyzkoušeli. Piji ho před každým tréninkem, stejně jako každý sportovec, kterého trénuji.“

NOXPUMP™ se skládá z pečlivě testovaných složek, jako je geranamin, hordenin, N-acetyl tyrosin, oktopamin a kofein s řízeným uvolňováním, který podporuje rychlé a trvalé zvýšení energie, motivace a agrese při tréninku bez následného „nárazu“ po tréninku. Glukono-delta-lakton a BCAA navýší hladinu aminokyselinového dusíku a glukózy v celém těle, theobromin a ekvivalenty argininu, citrulinu a karnitinu podporují oxidy dusíku (NOx), vazodilataci, průtok krve, dostupnost kyslíku, působení testosteronu (androgenu) a resyntézu ATP. Také chrání sval a nervovou tkáň před poškozením a dále maximalizují anabolický potenciál svalu během tréninku.

NÁVOD: NOXPUMP™ je určený pro kulturisty a odhodlané sportovce. Je to ten NEJSILNĚJŠÍ přípravek svého druhu k použití před tréninkem a je nutné si přečíst celý návod před použitím a pečlivě postupovat podle pokynů. NIKDY NEUŽÍVEJTE VÍCE NEŽ JEDNU DÁVKU V PRŮBĚHU 24 HODIN. Vypijte jednu dávku až 30 minut před příštím tréninkem. NÁVOD K NAMÍCHÁNÍ: Vzhledem k vysoké koncentraci účinných látek NOXPUMP NECHUTNÁ tak lahodně jako jiné „ovocné“ prášky k použití před tréninkem, které jsou plné cukru a dalších plnících látek. Důkladně promíchejte jednu porci s 2-3 dcl studené vody 30 minut před tím nejintenzivnějším tréninkem svého života.

UPOZORNĚNÍ: UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. NEVHODNÉ K POUŽITÍ PRO TĚHOTNÉ A KOJÍCÍ ŽENY. NESMÍ SE POUŽÍVAT VE VĚKU DO 18 LET.

Během použití dodržujte přiměřený pitný režim. Poraďte se s lékařem před použitím, pokud se léčíte nebo máte v diagnóze či rodinné anamnéze jakoukoli z následujících nemocí, které zahrnují (ne však výlučně) vysoký nebo nízký krevní tlak, srdeční potíže, onemocnění srdce, nemoci jater nebo štítné žlázy, erektilní dysfunkci, úzkost, depresi, záchvatovité poruchy, psychiatrická onemocnění, diabetes, perniciózní anémii, opary, nebo pokud užíváte inhibitory monoaminooxidázy (MAO), selektivní inhibitory zpětného vychytávání serotoninu (SSRI), antikoagulanty nebo další léky na předpis či volný prodej. Poraďte se s lékařem, pokud jste citliví na stimulanty. Jedna dávka tohoto produktu obsahuje tolik kofeinu jako jeden a půl šálku kávy (150 mg). Omezte konzumaci jiných zdrojů kofeinu, jako je káva, čaj, kola nebo energetické nápoje. Přerušte užívání, pokud pocítíte jakékoli negativní vedlejší účinky. Užívejte pouze podle návodu. Nikdy nepřekračujte doporučenou dávku, protože nevhodné užití tohoto produktu nezlepší jeho účinky. Než začnete dietu nebo tréninkový program, poraďte se s lékařem. Nepoužívejte produkt, pokud je poškozený jeho obal. Neskladujte v chladničce. Uchovávejte na chladném a suchém místě (15 – 25°C).

Balení: 450g

NOXPUMP™ obsahuje kofein a adrenergní aminy, jako je geranamin. Není určen pro osoby do 18 let věku.

* Tyto informace nebyly posouzeny Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Tento produkt není určen k diagnóze, léčení ani prevenci žádné nemoci.

letní ovoce

letní-ovoce-suppfacts.png

ZELENÉ JABLKO

greenapple-supp-facts.png

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: