Dorian Yates NOXPUMP 450g 30ks

Kód: 3675/1768 3675 Zvolte variantu
Novinka
Značka: Dorian Yates
849 Kč 738 Kč bez DPH
příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
2.4.2020 2.4.2020 Zvolte variantu

Maximalizuj během tréninku svůj psychický, kardiovaskulární a svalový výkon!

Detailní informace

Detailní popis produktu

dárek

Jako dárek od nás obdržíte slevu na tento výrobek.
Pro získání slevy klikněte ZDE

Dorian Yates - NOXpump 450g 30ks

ENERGIE! VYTRVALOST! NEJSILNĚJŠÍ PRE-WORKOUT FORMULE LEGÁLNĚ K DISPOZICI!

DORIAN YATES je bývalý šestinásobný Mr. Olympia, který je po celém světě respektován pro své znalosti tréninku a výživy. Dorianova autentická nekompromisní osobnost a filozofie navždy změnily svět bodybuildingu.

„NOXPUMP™ byl vyvinut mým vědeckým panelem složeným z doktorů, specialistů na výživu a technických poradců. Osobně jsem na celý proces dohlížel, abych zajistil, že vás NOXPUMP™ bude stimulovat vyšší energií, motivací, silou, výdrží a napumpovanými svaly během tréninku, což by jinak nebylo možné. NOXPUMP™ je jediný a nejúčinnější přípravek k použití před tréninkem, který jste kdy vyzkoušeli. Piji ho před každým tréninkem, stejně jako každý sportovec, kterého trénuji.“

NOXPUMP™ se skládá z pečlivě testovaných složek, jako je geranamin, hordenin, N-acetyl tyrosin, oktopamin a kofein s řízeným uvolňováním, který podporuje rychlé a trvalé zvýšení energie, motivace a agrese při tréninku bez následného „nárazu“ po tréninku. Glukono-delta-lakton a BCAA navýší hladinu aminokyselinového dusíku a glukózy v celém těle, theobromin a ekvivalenty argininu, citrulinu a karnitinu podporují oxidy dusíku (NOx), vazodilataci, průtok krve, dostupnost kyslíku, působení testosteronu (androgenu) a resyntézu ATP. Také chrání sval a nervovou tkáň před poškozením a dále maximalizují anabolický potenciál svalu během tréninku.

NÁVOD: NOXPUMP™ je určený pro kulturisty a odhodlané sportovce. Je to ten NEJSILNĚJŠÍ přípravek svého druhu k použití před tréninkem a je nutné si přečíst celý návod před použitím a pečlivě postupovat podle pokynů. NIKDY NEUŽÍVEJTE VÍCE NEŽ JEDNU DÁVKU V PRŮBĚHU 24 HODIN. Vypijte jednu dávku až 30 minut před příštím tréninkem. NÁVOD K NAMÍCHÁNÍ: Vzhledem k vysoké koncentraci účinných látek NOXPUMP NECHUTNÁ tak lahodně jako jiné „ovocné“ prášky k použití před tréninkem, které jsou plné cukru a dalších plnících látek. Důkladně promíchejte jednu porci s 2-3 dcl studené vody 30 minut před tím nejintenzivnějším tréninkem svého života.

UPOZORNĚNÍ: UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. NEVHODNÉ K POUŽITÍ PRO TĚHOTNÉ A KOJÍCÍ ŽENY. NESMÍ SE POUŽÍVAT VE VĚKU DO 18 LET.

Během použití dodržujte přiměřený pitný režim. Poraďte se s lékařem před použitím, pokud se léčíte nebo máte v diagnóze či rodinné anamnéze jakoukoli z následujících nemocí, které zahrnují (ne však výlučně) vysoký nebo nízký krevní tlak, srdeční potíže, onemocnění srdce, nemoci jater nebo štítné žlázy, erektilní dysfunkci, úzkost, depresi, záchvatovité poruchy, psychiatrická onemocnění, diabetes, perniciózní anémii, opary, nebo pokud užíváte inhibitory monoaminooxidázy (MAO), selektivní inhibitory zpětného vychytávání serotoninu (SSRI), antikoagulanty nebo další léky na předpis či volný prodej. Poraďte se s lékařem, pokud jste citliví na stimulanty. Jedna dávka tohoto produktu obsahuje tolik kofeinu jako jeden a půl šálku kávy (150 mg). Omezte konzumaci jiných zdrojů kofeinu, jako je káva, čaj, kola nebo energetické nápoje. Přerušte užívání, pokud pocítíte jakékoli negativní vedlejší účinky. Užívejte pouze podle návodu. Nikdy nepřekračujte doporučenou dávku, protože nevhodné užití tohoto produktu nezlepší jeho účinky. Než začnete dietu nebo tréninkový program, poraďte se s lékařem. Nepoužívejte produkt, pokud je poškozený jeho obal. Neskladujte v chladničce. Uchovávejte na chladném a suchém místě (15 – 25°C).

NOXPUMP™ obsahuje kofein a adrenergní aminy, jako je geranamin. Není určen pro osoby do 18 let věku.

* Tyto informace nebyly posouzeny Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Tento produkt není určen k diagnóze, léčení ani prevenci žádné nemoci.

Balení: 450g


PŘÍCHUTĚ: 

FRUIT PUNCHVýsledek obrázku pro FRUIT PUNCH

JABLKOVýsledek obrázku pro JABLKO

NOx sáček-formula.png

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: