Dorian Yates CREAGEN 600g

Kód: 3742
Novinka
Značka: Dorian Yates
599 Kč 521 Kč bez DPH
příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
26.2.2020

O 750% účinnější než běžné kreatinové doplňky. Udržuje svaly celý den v anabolickém stavu, podporuje tvorbu proteinů. Výsledek za 14dní!

Detailní informace

Detailní popis produktu

dárek

Jako dárek od nás obdržíte slevu na tento výrobek.
Pro získání slevy klikněte ZDE

Dorian Yates - Creagen 600g

O 750% účinnější než běžné kreatinové doplňky. Udržuje svaly celý den v anabolickém stavu, podporuje tvorbu proteinů.
Výsledek za 14dní!

CREAGEN™ je vědecky vyvinutý moderní přípravek určený pro nárůst svalů na genetické úrovni. Pomocí svého jedinečného složení spouští syntézu proteinů. CREAGEN™ je první a jediný kreatinový doplněk na světě s časovaným uvolňováním, který byl dosud vytvořen. Používá speciální farmaceutickou technologii, která zatím ve výrobě potravinových doplňků nebyla nikdy známá! Je určený pro kulturisty a jeho účinky jsou o 750% vyšší než u běžných kreatinových produktů pro nárůst svalů a zvětšení velikosti.CREAGEN obsahuje složky, které navíc k nárůstu velikosti a síly svalu také podporují cyklus vlastní tvorby proteinů v těle a vytváří více svalů. CREAGEN je první produkt obsahující fosforečnan sodný a tetrahydrát kreatinfosfátu na světě.

Bylo prokázáno, že CREAGEN™ ve svalu zvyšuje přirozenou úroveň kreatinu v těle 15krát více než běžný produkt a způsobuje prudký nárůst velikosti a síly. Zvyšuje se nejen hladina kreatinu, ale CREAGEN™ také zachovává vysokou úroveň koncentrace kreatinu a udržuje svaly po celý den v anabolickém stavu. CREAGEN™ je největší průlom ve sportovních doplňcích stravy a nejzajímavější počin ve vztahu k síle a velikosti svalů všech dob!

Jak CREAGEN™ funguje?

CREAGEN™ obsahuje složky, které navíc k nárůstu velikosti a síly svalu také podporují cyklus vlastní tvorby proteinů v těle a vytváří více svalů. CREAGEN™ je první produkt obsahující fosforečnan sodný a tetrahydrát kreatinfosfátu na světě. Tato látka pomáhá po celý den udržovat zvýšenou hladinu kreatinu ve svalových buňkách. Kreatin dodává svalovým buňkám energii, kterou potřebují ke zvládnutí více práce, prostřednictvím tvorby adenosintrifosfátu (ATP), zdroje energie našich svalů. Výsledkem používání kreatinu jako potravinového doplňku je zvýšená velikost a síla svalů. V klinických studiích bylo prokázáno, že kreatin může do značné míry podpořit růst svalové hmoty za pouhé dva týdny. Kreatin také zvyšuje objem buněk pomocí zvýšeného přísunu vody do svalů, který je výsledkem zvýšené koncentrace kreatinu, a svaly jsou tak plné, anabolické a pevné.

CREAGEN™ navíc obsahuje jedinečnou směs RNA v rámci komplexu 3 ribonukleových kyselin, který napomáhá růstu svalů na genetické úrovni tím, že aktivuje syntézu proteinů. V každé buňce se nacházejí subcelulární struktury, které se nazývají ribozomy a ribonukleová kyselina (RNA), a jsou zapojeny do syntézy proteinů. Ribozomální RNA (rRNA) se jako skupina nejprve sloučí, aby vytvořila polyribozomový komplex. To je výrobní místo, ve kterém se vytvářejí proteiny a následovně svalová tkáň. Poté transferová RNA (tRNA) přesune aminokyseliny do polyribozomového komplexu, aby se z nich staly proteiny. Nakonec bude messenger RNA (mRNA, česky „poslíček“) obsahovat genetický kód toho, jak vytvořit protein. MRNA probíhá polyribozomovým komplexem jako magnetofonová páska a aktivuje syntézu proteinů, ze kterých se vytvářejí aminokyseliny. CREAGEN™ jinými slovy jednoduše nastartuje cyklus vlastní tvorby proteinů v těle a vytváří více svalů.

Pro koho je určený?  

Tento produkt je určený pro odhodlané kulturisty, kteří chtějí viditelné výsledky. CREAGEN™ do svalů dodává vysokou koncentraci kreatinu po celý den! Prokázané účinky při nárůstu velikosti svalů a zvýšené síle v posilovně byly o 750% vyšší než u běžných kreatinových produktů!

Otázka: Jak mám brát CREAGEN™?

Odpověď: Užívejte jednu odměrku CREAGEN™ ráno a jednu odměrku večer s 2-3 dcl vody. Pro zvýšené nasycení kreatinu je možné užívat tento produkt také 30 minut před tréninkem. CREAGEN™ by se měl užívat i v netréninkových dnech, aby se zachovala vysoká úroveň kreatinu ve svalových buňkách.

Otázka: Jak dlouho mám užívat CREAGEN™, než uvidím výsledky?

Odpověď: V mnoha klinických studiích bylo prokázáno, že doplňková výživa s kreatinem může mít za následek větší velikost, sílu a objem svalu během pouhých dvou týdnů. Pro maximální účinky užívejte CREAGEN™ při svém prvním užití tohoto produktu každý den, abyste zajistili, že dosáhnete své horní hranice kreatinu v rekordním čase.

Otázka: Čím se CREAGEN™ odlišuje od jiných kreatinových produktů?  

Odpověď: CREAGEN™ má jedinečné složení ve formě mikrokapslí a je to jediný v současnosti dostupný doplněk stravy svého druhu. Každá mikročástice uvolňuje kreatin a kreatin pak postupně konsistentně působí během delšího časového období. Tato vlastnost je umožněna procesem zahřátí a smíchání USP kyseliny stearové, což je směs kyseliny stearové a palmitové s aktivními složkami CREAGEN™. Směs se pak ochladí na pokojovou teplotu, aby ztuhla. Výsledné částice jsou malé a volně se pohybující. Uvolňují se v průběhu 12 hodin. Nedostatečný účinek, který je často vidět u běžných kreatinových produktů, už je nyní minulostí! CREAGEN™ ze všech ostatních kreatinových produktů dělá zastaralou záležitost. CREAGEN™ je nejefektivnější doplněk pro zvýšení výkonu a tvorby svalů, který kdy existoval!

Výsledek obrázku pro Dorian Yates - Creagen 600g

NÁVOD

Creagen je přípravek s časovaným uvolňováním pro soutěžící kulturisty a silové sportovce. Pro maximální nárůst svalů a větší sílu přesně dodržujte návod podle níže popsaných pokynů.

DÁVKOVACÍ FÁZE:

Prvních pět dní užívejte dvě dávky denně. Vezměte si jednu dávku ráno po probuzení a druhou dávku okamžitě po tréninku. Ve dnech bez tréninku si vezměte jednu dávku hned po probuzení a druhou o 12 hodin později.

UDRŽOVACÍ FÁZE:

Užívejte jednu dávku okamžitě po tréninku. Ve dnech bez tréninku si vezměte jednu dávku ráno po probuzení.

creagen-supp-facts.jpg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: