Cellucor C4 Pre-Workout 390g

Kód: 3508/1531 3508 Zvolte variantu
Akce Novinka
Značka: Cellucore
749 Kč / ks 619 Kč bez DPH
příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
26.5.2022 26.5.2022 Zvolte variantu

Předtréningová pecka která s vámi zacvičí

Detailní informace

Detailní popis produktu

dárek

Jako dárek od nás obdržíte slevu na tento výrobek.
Pro získání slevy klikněte ZDE

Cellucor C4 Pre-Workout 390g

Cellucor C4 G4 je nový předtréninkový přípavek obměněný o nové účinné ingredience, obsahuje vyšší dávku kofeinu a patentovaný theacrine. Theacrin je sloučenina chemicky podobná kofeinu a známá pro svoji silnou schopnost působit jako povzbuzující prostředek. Theacrin se běžně nachází v tradičním čínském čaji, pochází tedy z rostlinných extraktů. Cellucor C4 nové generace obsahuje beta alanin, kreatin nitrát a další látky podporující výkon, koncentraci a sílu.

CELLUCOR C4 (G4) V BODECH:

 • inovovaný předtréninkový přípravek
 • s Theacrinem a jinými účinnými látkami
 • pro podporu výkonu, koncentrace a síly

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

 • smíchejte 1 dávku s 120 - 180 ml vody a vypijte 20 - 30 minut před tréninkem.
 • po vzniknutí tolerance můžete navýšit dávku o další odměrku.
 • nepřekračujte množství 2 dávek denně!

NUTRIČNÍ INFORMACE:

Nutriční hodnoty6,5 g
Beta alanin1600 mg
Kreatin nitrát (NO3-T ™)1000 mg
Arginin AKG1000 mg
Eplosive energy blend321 mg
- kofein bezvodý160 mg
- L-tyrosin, TeaCor™ tetramethyluriová kyselina 
Vitamín C (kyselina askorbová)250 mg
Niacinamide30 mg
Vitamín B6 (pyridoxal-5-fosfát)500 mcg
Kyselina listová150 mcg
Vitamín B12 (methylcobalamin)20 mcg

SLOŽENÍ:

 • polydextróza, přírodní a umělá aromata, kyselina citrónová, kyselina jablečná, křemičitan vápenatý, oxid křemičitý, sukralóza, acesulfam draselný, FD & C Blue Lake #1.

UPOZORNĚNÍ:

 • potravina určená pro zvláštní výživu.
 • nepřekračujte doporučenou denní dávku

Cellucor C4 G4 | kupuj na FitnessMuscle.euCellucor C4 G4 Pre-Workout

NEJEXPLOZIVNĚJŠÍ TRÉNINKOVÝ INTENZIFIKÁTOR

"C4 teď i s TeaCor, který tě pokaždé nakopne energií jako poprvé"

Explozivní tréninky na hraně...

Ti nejlepší závodníci z celého světa mají jedno společné – žene je vpřed schopnost posouvat hranice.  Necouvnou před žádnou výzvou a vědí, že jediná cesta jak dosáhnout výš je jít pořád vpřed.

Pro ty z vás co si neustále stanovují nové cíle, jsme vytvořili C4 na úplně nové úrovni.


Co je v nové C4?

C4 jsme vpustili na bitevní pole v roce 2011 a stala se z ní pecka známá po celém světě. Pomohla jak hardcore kulturistům, tak víkendovým bojovníkům i špičkovým sportovcům po celém světě dosáhnout jejich sny.

Čtvrtá generace C4 je další stupeň inovace a zlepšení. Složení jsme vybírali precizněji, je silnější a obsahuje průlomovou ingredienci TeaCor™ pro rychlejší dodávku energie, která vydrží déle.

Cellucor C4 G4 | kupuj na FitnessMuscle.eu"Nová C4 obsahuje složky zlepšující energii, napumpování a výkon."

Beta alanin: aminokyselina, která podporuje svalovou výdrž. Beta alanin způsobuje brnivý pocit po těle, při kterém víte, že to skutečně šlape!

Kreatin Nitrát : kreatin vázaný na nitrát. Kreatin Nitrát ovlivňuje výkon dvěma způsoby: kreatin pro sílu a nitrát na napumpování.

N-Acetyl L-Tyrozin: je klíčovou složkou energetické směsi. Pomáhá maximálnímu psychickému a fyzickému výkonu.

Kofein: populární a ověřený zdroj energie.


Víme co je to chuť

Ovocný Punč, Ledová Modrá Malina, Vodní Meloun a mnoho dalších… Vyznáváme umění tvoření chutí, které lidi milují. Vaši před-tréninkovku si vychutnáte až do posledního doušku. O to sladší bude váš trénink díky C4.

VYZKOUŠEJTE VÝBUŠNÉ TRÉNINKY

Jaká je chuť C4, když se jí poprvé napijete? Je to brnivý pocit, který pocítíte, když se vám dostává do těla. Příliv motivace, který vás zasáhne v ten pravý moment – právě když se chystáte začít s tréninkem…. To všechno se dá opsat jedině slovem explozivní.

Přinášíme vše, co na svém oblíbeném před-tréninkovém produktu milujete a otevíráme novou kapitolu těch nejlepších tréninků ve vašem životě.

Jak dávkovat C4 G4

Doporučujeme užívat jednu dávku rozpuštěnou v 200ml vody 20-30 minut před tréninkem. Po stanovení tolerance můžete přidat před tréninkem ještě jednu odměrku do dalších 200ml vody.

Produkt je testovaný na zakázané látky. Pro vyšší množství kofeinu však konzultujte se svým odborníkem na stravu, pokud jste sportovec sledovaný na hladinu kofeinu.


#C4 G4 : OTÁZKY A ODPOVĚDI

 • Proč nejsou u C4 instrukce o užívání v cyklech?

Když jsme se pustili do navrhování čtvrté generace C4 rozhodli jsme se, že před-tréninkový produkt nemusí být užíván v přesně stanovených cyklech, aby byl co nejefektivnější. Avšak u produktů obsahujících simulanty doporučujeme přestávku na 2 až 4 týdny po 8 týdnech Cellucor C4 G4 | kupuj na FitnessMuscle.euužívání. Vaše tělo si může postupem času vybudovat toleranci na složky zvyšující energii. Vysazením C4 dáte tělu čas na obnovení tolerance.

 • Kolik dávek C4 můžu denně užívat?

Doporučujeme nepřekračovat dvě dávky denně. Pokud váš tréninkový program zahrnuje dva tréninky denně, užívejte pouze jednu odměrku C4 před každým tréninkem. Neužívejte víc jak dvě odměrky za 24 hodin.

 • Co způsobuje pocit brnění na kůži po požití C4?

Produkty z řady C4 obsahují aminokyselinu Beta Alanin, podporující výdrž svalů a často vyvolávající pocit brnění asi 10-20 minut po požití.

 • Obsahují některé příchutě přírodní barviva?

Ano, příchuť Růžová Limonáda je barvená červenou řepou. Kořeny červené řepy mají fialovou barvu, díky které se pravidelně užívají jako přírodní barviva.

 • Kolik kofeinu obsahuje C4 v jedné dávce?

C4 obsahuje 150 mg kofeinu na jednu dávku.

 • Užívám PDE-5 léčiva pro erektilní dysfunkci, proč není na obale varování, aby se neužívali společně s C4?

Nitráty jsou často součástí léčiv pro muže díky své schopnosti relaxovat stěny krevních cév a zvýšit tak průtok krve. Nitráty zvyšují inhibitory PDE-5, co může někdy vést k náhlému poklesu krevního tlaku. Protože některé z přísad doplňků stravy mohou taky účinkovat jako inhibitory PDE, konzultujte užívání tohoto produktu společně s jinými doplňky stravy či léčivy se svým lékařem.

 • Proč jste ze čtvrté generace C4 vynechali Synephrine (Advantra Z)?

Rozhodnutí vynechat tuto složku jsme učinili na základě vysoce ceněných názorů zákazníků, díky čemu je náš produkt efektivnější než kdy dřív.

 • Může se C4 užívat společně s dalšími produkty Cellucor?

Rozhodně ano, avšak měli byste si dát pozor na užívání nadměrného množství nitrátových složek a produktů obsahujících stimulanty, jako předtréninkovky a spalovače tuku. Neužívejte najednou víc produktů obsahujících stimulanty, nebo nitrátové složky.

 • Přesné užívání C4 G4

Nepřesahujte denní doporučený příjem. Užívejte jenom podle instrukcí. Užívejte jednu odměrku rozpuštěnou v 100-200 ml vody 20-30 minut před tréninkem. Pokud stanovíte svou toleranci a hledáte ještě větší nárůst energie, přidejte ještě jednu odměrku před tréninkem. Nepřesahujte dvě odměrky denně. Doporučujeme pít během tréninku dostatek vody nebo jiného nápoje, například Cellucor Alpha Amino® pro udržení hydratace. Beta alanin může způsobovat mírný, neškodný pocit brnění.

Varování

Tento produkt je vhodný jenom pro zdravé dospělé osoby, starší 18ti let. Neužívejte v těhotenství, nebo pokud koCellucor C4 G4 | kupuj na FitnessMuscle.eujíte, berete léčiva s obsahem nitrátů proti bolestem na hrudníku nebo na erektilní dysfunkci jako PDE-5 inhibitory. Před užitím se poraďte se svým lékařem pokud: užíváte antidepresiva jako MAOI (inhibitory monoamino oxidázy) nebo SSRI, léky na zředění krve, nesteroidní proti-zápalové léky, pseudoefedrin, jiné doplňky stravy a léčiva na předpis, nebo máte podezření, jste léčeni nebo vám byl diagnostikován: problém s krevním tlakem, diabetes, glaukom, úzkost, kardiovaskulární nebo psychologické problémy, srdeční arytmie, mrtvice, poruchy srdce, štítné žlázy, ledvin, jater, problém s močením z důvodu zvětšení prostaty. Tento produkt obsahuje kofein a neměl by být užíván, pokud se snažíte omezit příjem kofeinu nebo v kombinaci s jinými stimulanty, mezi které patří také káva, čaj a jiné doplňky stravy. Přestaňte s užíváním dva týdny před operací. V případě nepříznivé reakce na tento produkt okamžitě přestaňte s užíváním a kontaktujte lékaře. Neužívejte, pokud je bezpečnostní uzávěr poškozen nebo chybí. Skladujte na suchém  a chladném místě. Skladujte mimo dosah dětí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení