BioTechUSA Muscle Mass 2270 g

Kód: 4001/2542 4001 4001/2541 Zvolte variantu
Značka: BioTech USA
890 Kč –33 %
712kbu8zosL. SY741
890 Kč –33 % 598 Kč / ks 520 Kč bez DPH
příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sacharidovo-proteinová  bomba s kreatinem a glutaminovými peptidy! Směs, která Vám pomůže regenerovat a budovat svalovou hmotu!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BioTechUSA Muscle Mass 2270 gVýsledek obrázku pro BioTech Muscle Mass 2270 g

 • s glutamínovými peptidy
 • bez laktózy
 • PentaCarb Matrix: obsahuje 5 druhů sacharidů s různým glykemickým indexem
 • s mikronizovaným kreatinem monohydrátem

Kvalitní objem! Obnovený Muscle Mass nyní obsahuje 5 složek, s kvalitnějšími bílkovinami, které mají vysokou biologickou hodnotu a jsou bez rostlinných proteinů. Muscle Mass je skvělým zdrojem extra kalorií, které se snadno přijímají, a navíc nyní od předchozí verze obsahuje 1800 mg kreatin monohydrátu v jedné dávce (70 g).  Muscle Mass stejně jako všechny ostatní BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a pečlivě vybrané složky.

1 dávka (70 g) obsahuje:

 • 275 kcal
 • bílkoviny: 12 g
 • sacharidy: 50 g
 • porážka: 2,6 g
 • mikronizovaný kreatín monohydrát: 2100 mg
  • obsah kreatinu: 1800 mg

PentaCarb Matrix  Příjem extra kalorií je základ během objemové fáze, což může být dosaženo hlavně zvýšeným příjmem sacharidů a proteinů. Muscle Mass má vysoký obsah sacharidů, které zajistí zvýšený příjem kalorií. PentaCarb Matrix se skládá z 5 druhů sacharidů: obsahuje složky s vysokým glykemickým indexem, které pomáhají rychlejšímu vstřebávání se bílkovin a doplnění glykogenových zásob, zatímco složky s nižším glykemickým indexem poskytují tělu dlouhodobou energii díky jejich pomalejšímu vstřebávání. 

Protein Matrix: syrovátkový izolát, kasein, syrovátkový koncentrát, vaječné bílky, hydrolizovaný protein  Proteinový matrix obsahující bílkoviny s různou rychlostí vstřebávání se, proto pokud se snažíte o nárůst svalové hmoty, je ho ideálně užívat bezprostředně po tréninku nebo i během dne. Pokud máte problém přibrat, tak nemůžete k zajištění vaší denní potřeby bílkovin využívat pouze jeden zdroj proteinů, ale vyberte si produkt, který obsahuje komplexní formuli, s proteiny s rozdílnou dobou vstřebávání. 

Glutamínové peptidy Pokud je porovnáme s L-glutaminem, který je ve formě volné aminokyseliny, tak potom glutaminové peptidy mají pro tělo lepší míru využití. 

Mikronizovaný kreatín monohydrát Kreatin je molekula, která se skládá z 3 spojených aminokyselin (glycin, methionin, arginin) a tvoří základní složku při Muscle Mass - 2270 g vynovený!zásobování těla energií, a produkci ATP. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost během krátkodobých po sobě následujících dávek velmi intenzivního cvičení. 

Vyvážené nutriční složení potřebné pro růst Kromě sacharidů a bílkovin mají tuky speciální úkol během objemové přípravy. Díky obsahu 2,6g tuků v jedné dávce je Muscle Mass také ideální volbou pro lidi, kteří těžko přibírají nebo mají extrémně ektomorfný tělesný typ.

Muscle Mass doporučujeme:                                                                                    Příchuť: čokoláda (chocolate), vanilka (vanilla), jahoda (strawberry)

 • pro lidi, kteří těžko přibírají
 • mají extrémně ektomorfný tělesný typ
 • je pro ně obtížné pokrýt zvýšenou potřebu kalorií 

Muscle Mass stejně jako všechny ostatní BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a pečlivě vybrané složky.

Velikost balení: 1000 g (14 dávek), 2270 g (32 dávek), 4000 g (57 dávek)

Doporučené dávkování:  Smíchejte jednu dávku (70 g = 2 odměrky = 5 kopcovitých lžic) přípravku s 500 ml vody. V tréninkové dny užívejte 1 dávku ihned po tréninku a 1 dávku mezi jídly. V odpočinkové dny užívejte 1 dávku mezi jídly.