ATP Nitric Oxide 3000 240 tablet

Kód: 1474
Novinka
Značka: ATP
398 Kč / ks 346 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
9.12.2021

Jedinečný předtréninkový suplement - pro všechny, kteří potřebují rychlost a výbušnost!

Detailní informace

Detailní popis produktu

dárek

Jako dárek od nás obdržíte slevu na tento výrobek.
Pro získání slevy klikněte ZDE

     Výsledek obrázku pro Atp - Nitric Oxide 3000 240 tablet

Výsledek obrázku pro LOGO ATP NUTRITION


ATP Nitric Oxide 3000 240 tablet

Jedinečný předtréninkový suplement, který při svém tréninku ocení jak kulturisté a siloví sportovci, tak např. boxeři a další sportovci, kteří potřebují rychlost a výbušnost. Oxid dusnatý způsobuje uvolnění a rozšíření cév. To napomáhá většímu přívodu kyslíku a potřebných živin pro kosterní svalstvo a jejich následnému zásobování aminokyselinami a dalšími vitálními nutrienty důležitými pro růst svalové hmoty a její regeneraci.


Nitric Oxide 3000 obsahuje významnou složku AAKG L-Arginin Alfa-ketoglutarát, který je pokročilejší a účinnější formou L-Argininu jako přenašeč oxidu dusnatého NO. Arginin je tzv. semiesenciální aminokyselina tj. aminokyselina, kterou si organismus za určitých podmínek nedokáže sám a v dostatečném množství vyrobit.


NO je molekula, která umí regulovat krevní tok v celém těle. Uvolňuje a rozšiřuje cévy, čímž dodává více kyslíku a potřebných živin pro kosterní svalstvo. Tím se svaly zvětšují na objemu, jsou více napumpované, disponují větší silou a schopností rychlejší doby regenerace.
Struktura NO je sice jednoduchá, avšak v současné době je oxid dusnatý považován za nejvýznamnější molekulu v těle, naprosto zásadní pro Vaše zdraví.
NO je pumpou pro vaše svaly. Obsahuje významnou složku L-Arginin-Alpha-Ketoglutarát. Arginin je tzv. semi-esenciální, kterou si organismus za určitých podmínek nedokáže sám a v dostatečném množství vyrobit.


Doporučené dávkování:

  • Doporučené dávkování: užijte 3 tablety 2x denně vždy na prázdný žaludek a ½ hodiny před tréninkem. Zapijte dostatečným množstvím vody.
  • Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na suchém místě při teplotě do 25°C, pečlivě uzavřené. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. 

Složení:

  • arginin alfa ketoglutarát, celulóza, fosforečnan vápenatý, stearát hořečnatý
 

Výsledek obrázku pro L-Arginin-Alpha-Ketoglutarát.ARGININ - ALFA - KETOGLUTARÁT

Tabulka nutričních hodnot:

 6 tbl
AAKG (L-arginin alfa ketoglutarát)3000 mg