ATP Green Tea 100 kapslí

Kód: 1219
Novinka
Značka: ATP
150 Kč / ks 130 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
28.1.2021

Green Tea pro regeneraci organismu, obnovu síly a energie!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Green Tea jsou želatinové kapsle z extraktu zeleného čaje a antioxidantu vitamínu C. Obě aktivní komponenty pomáhají rychle regenerovat organismus, obnovovat síly a energii, povzbuzují centrální nervovou soustavu, zlepšují obranyschopnost organismu, mají uklidňující účinek a působí proti stárnutí organismu.

Green Tea (zelený čaj) je významným zdrojem polyfenolů, látek s antioxidačními účinky, řadící se mezi katechiny. Z nich je nejdůležitější EGCG (epigallokatechingallát) – silný antioxidant, který je ve svém účinku nejméně 100krát efektivnější než vitamín C a asi 25krát efektivnější než další důležitý antioxidant vitamín E chránící tělesné buňky před volnými radikály, které způsobují předčasné stárnutí organismu. Katechiny všeobecně bojují proti rakovině a podporují imunitní systém – zlepšují obranyschopnost organismu. Povzbuzují centrální nervovou soustavu snižováním vysokého krevního tlaku, čímž má zelený čaj uklidňující účinek.

 

Green Tea obsahuje vysoké koncentrace katechinů, které rovněž efektivně snižují hladiny krevního cukru, čímž omezují nebezpečí onemocnění cukrovkou. Jeho dlouhodobé užívání přináší velká pozitiva v prevenci onemocnění srdce a cév, vývoje žaludečních vředů a rakoviny tlustého střeva. Konzumenti zeleného čaje mají ve stáří podstatně menší srdečně - cévní komplikace s nižším počtem náhlých příhod. Katechiny mají významnou zhášecí aktivitu na singletový kyslíkový radikál a brání peroxidaci tuků, což je velmi významné u mikrosomálních membrán. Mají schopnost inhibovat tvorbu tromboxanu a snižovat hladinu cholesterolu v krvi.

 

Užívání Green Tea podporuje snižování nadváhy. Významnou vlastností zeleného čaje jsou jeho termogenní účinky s příznivým vlivem na zvýšené pálení tuků (tělo pálí více kalorií). Katechiny intenzivně podporují zvýšení oxidace tělesných tuků, a tím zvyšování energetického výdeje. Tím je jeho účinek efektivnější při úpravě tělesné hmotnosti. Dále snižují riziko vývoje rakoviny jícnu, tlumí aktivitu prvoků v ústech, které způsobují vývoj zubního kazu člověka.

 

Důležité antioxidační vlastnosti zeleného čaje synergicky posiluje antioxidační vitamín C. Svými všeobecně pozitivními vlastnostmi Green Tea osvěžuje tělo a napomáhá boji proti civilizačním chorobám. Green Tea je pro svoji antioxidační kapacitu stejně jako pro další všeobecně zdraví prospěšné vlastnosti celosvětově známý. Podle posledních výzkumů vytváří světový průlom v suplementech napomáhajících při odbourávání tuků a snižování tělesné hmotnosti v dietních obdobích.

 

Přednosti užívání přípravku Green Tea:

  • povzbuzení centrální nervové soustavy
  • urychlené pálení tuků – termogenní účinek
  • působí proti stárnutí organismu

Doporučené dávkování:

  • berte 1 - 3 kapsle Green Tea denně
  • doporučované množství zeleného čaje jsou 3 g denně v několika dávkách (nejlépe se snídaní, obědem a večeří)
  • zapít dostatečným množstvím vody

Tabulka nutričních hodnot:

  100 g
energetická hodnota < 50 kJ/12 kcal
  1 cps
extrakt ze zeleného čaje 400 mg
vitamín C 30 mg

 

Složení:

  • extrakt zeleného čaje, vitamín C, E341 - protihrudkující látka, želatinová tobolka (tobolka modrobílá - barva E132, E171, tobolka oranžovobílá - barva E172, E171)

Informace:

  • potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: