Allmax HemaNOvol 240 tablet

Kód: 3634
899 Kč / ks 782 Kč bez DPH 4 Kč / 1 ks

Absolutně komplexní výživa pro nárůst hmoty!Bestiální napumpování!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Allmax HemaNOvol 240 tablet

Výsledek obrázku pro Allmax HemaNOvol 240 tablet

 

Nová generace napumpování!

HemanoVOL™ je absolutně komplexní výživa pro nárůst hmoty.

Třífázový Nitric Oxide Svalový Hemodilator ve speciálních tabletoKAPSLÍCH.

• 3MPD™ 3-stupňová vícefázová doručovací farmaceuticka™ Technologie

• Dusík, který vyvolá Prudkou a Trvalou Hemodilataci

• Výbušná Svalová Expanze

• Znásobuje průtok krve a Zežilnatění svalů.


64 Dní Extremní N.O. Svalové Expanze 
Každý intenzivní trénink musí zanechat nesmazatelnou stopu na vaši psychice. Trénujete, protože prostě MUSÍTE ! Je v tom hluboká touha po Velikosti, být větší než jste byli včera a zítra větší než jste dnes. Cesta, která vede k tomuto cíli je vyznačena jak dálnice, můžete se ohlédnout ve zpětném zrcátku, ale musíte jet pouze kupředu. Cítíte to pod kůží? Tak to je správný pocit... 

Vytvořili jsme HemaNOvol s jediným cílem, překonat všechny Vaše dosavadní zkušenosti s N.O. produkty, udělat něco tak výjimečného a intenzivního, že na to nikdy nezapomenete. Vzali jsme nejostřejší verze nejnovějších, ale vědecky ověřených přísad a směsí a nechali je zpracovat farmaceutickou laboratoří. HemaNOvol má tak zcela novou úroveň kvality a efektu na tělo. Účinky budete cítit v každém svalu těla, v každém opakování - a to během něho i po zkončení celé série. Zaručujeme.

Co je HemaNOvol? HemaNOvol je směs vysoce-účinných přísad, z nichž každá je zaměřena na masivní rozvodnění hemodilatované krve a tím "nakrmení" hladových svalů živinami. HemaNOvol se inspiroval ve Farmaceutickém průmyslu, stejně jako oni využil vícefázový systém poskytování účinných látek. Nabízí tři samostatné vrstvy: bezprostřední (látky jsou ihned dostupné svalům) - krátkodobou a dlouhodobou. Technologie která to umožňuje se nazýva 3MPD. Tu Muskularitu a Efekt napumpování prostě musíte zažít, abyste uvěřili.


3-fáze ve ZVyšování Napumpování svalů krví

Připravte se cítit dopad okamžité svalové tvrdosti. Připravte se cítit jak vaše svaly zvětšují svoji kapacitu kažým opakováním. Připravte vaše smysly na pocit žil pod kůží tlustých a silných jako lana. Cvičení už nikdy nebudete cítit stejně. 

Zkušenosti s touto svalových pumpou jsou tak intenzivní, že na ně už nikdy nezapomenete!

3MPD™ Technology

ALLMAX je průkopníkem v oblasti vývoje a 3MPD technologie je jednou z nich. Tato technologie se netýká ničeho menšího, než způsobem dodávání učinných látek přesně tam kde je jich třeba a tehdy kdy je jich třeba.

Každá fáze 3MPD™ byla vyvíjena zcela samostatně. Každá složka 3MPD™ CapTAB je navržena se specifickými vlastnostmi jednotlivých svých částí, které se postupně uvolňují dle složitého klíče. Jakmile je některá z fází dokončena, je pak mechanicky zničena aby mohla pokračovat další, tento přístup byl inspirovaný farmaceutickým průmyslem.

Výsledkem této 3MPD technologie jsou naše unikátní vícevrstvové tablety. Žádná další firma na světě, takto složitou a sofistikovanou technologii nepoužívá.

15 N.O. stimulujících Složek s 3-fázovou víceúrovňovou farmaceutickou™ Technologií doručování.

Pouze unikátní a kompletní formule, z vědecky potvrzených složek v ověřených dávkách může být účinná a prospěšná pro Váš výkon. Zde je několik z našich skvělých složek - OctaCosanol, Gamma tokoferol / Tocotrienol, Theobromin, stabilní ALA a opravdu farmaceutický B9 vitamín, nebo jak jsme jej nazvali my BioB9 ™. Spolu se všemi dobře známý N.O. hity, včetně argininu, ornitinu, Citrullinu, ginkgo a niacinu, vše v dávkách, které silně působí na zvýšení průtoku krve cévami. 
Allmax hemanovol | FitnessMuscle.eu
Dávkování:

Dávkování: Doporučené použití: Berte 5 dní / 2 Dny si dejte pauzu. Tak lze užívat až 64 Dní. Den Tréninku : Vezmi 5 tablet HemaNOvol™ a zapij 3 dcl. vody před tréninkem na lačný žaludek. Produkty jako MUSCLEPRIME™ mohou být konzumovány po dávce HemaNOvol™.
Netréninkový den : Pokud netrénujete každý den v průběhu 5 dnů tak i přes to užívejte jako v tréninkový den 5 tablet s vodou. Další 2 dny vždy neužívejte. Je podstatné, aby jste vždy dávkovali 5 dnů jdoucích po sobě a pak 2 dny ne, nezávisle na cvičení!
POZNÁMKA: HemaNOvol budete cítit od prvního okamžiku, a pokaždé když jej znovu použijete. Nejintenzivnější výsledky budete cítit se třetí dávkou. Proto doporučujeme, aby jste měli vždy 3 dny za sebou trénink, nebo alespoň 2. a 3. den.

Pozor: Pokud užíváte HemaNOvol, zahřívejte se před trénikem pomalu na začátku vašeho cvičení. Spěch vyvolá rychlé proudění krve do svalu a může vytvořit bezprostřední otok a napnutí svalových vláken. Zahájit svůj první cvik několika sériemi s menší hmotností, aby se vaše svaly přizpůsobily. Zjištěno od testovacích subjektů.

Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky: Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Měrná cena: 240 tab   899kč/100 tab   3,75kč

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: