Allmax CytoGREENS 267g

Kód: 3628
909 Kč / ks 790 Kč bez DPH 340 Kč / 100 g

První "greens" v ČR - první skutečná revoluce v přístupu k tělu! Zdraví sportovce prostřednictvím výtažků z chlorofilu. 100% detoxikace!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Allmax CytoGREENS 267gVýsledek obrázku pro Allmax CytoGREENS

Greens jsou novodobým grálem zdraví a detoxikace,

Greens jsou tím nejčistějším z přírody. Harmonizují tělo,

imunitu, trávení.

• Pomáhá rychlejšímu zotavení svalů *

• Silné HIGH-ORAC antioxidanty*
• Zvyšuje S TAMINA 

Bez genetické modifikace! (Non-GMO) Bez plnidel!  Bez konzervantů!

Potraviny, které mají podle analýzy vysoké skóre anitioxidantů, se nazývají HIGH-ORAC.

Takové potraviny mají schopnost ochránit buňky a její části proti škodám oxidativních dějů.

(USDA - Agricultural Research Service - 1999)

 Co jsou to GREENS?

Je to nový pojem a kategorie ve Fitness suplementech! Naučte se toto slovo, budete ho slýchat čím dál častěji. Greens, jsou produkty čistě přírodní, vysoce účinné, ale vyrobené pouze z prvků, které nám poskytuje příroda. Jak naznačuje název, je to "něco zeleného". Často se jedná o prvky ze zelené hmoty, vitamíny, silné antioxidanty, aminokyseliny, vše to, co zrychluje regeneraci všech buněk těla, zpomaluje stárnutí (to zejména) a detoxikuje dokonale celý organismus... Tyto produkty se nepoužívají jen ve sportu, ale také pro lidi 21.století, kteří jsou pevně spjati s přírodou a svým tělem. Chtějí být zdraví, vitální a veselí.

Cyto GREENS je 100% BEZ lecitinu: (běžný alergen a průmyslový emulgátor): Proč platit za ne-přírodní, levné plnidlo lecitin, v produktu, který je Jedničkou mezi GREENS produkty? "CYTOGREENS™ má nulové množství Lecitinu! Více než 25% z nejprodávanějších Greens  obsahuje toto plnidlo.

Vysoká hustota bohatých živin z cholofilu: Jsou to jednoduché počty: CYTOGREENS™ obsahuje více než dvakrát tolik tmavého chlorofylu bohatého na živiny než běžné podobné potraviny, které kvůli zeleni kupujete, jako jsou celer a soja. Tak na co ještě platit víc?

Bez PLNIDEL: Ultra-koncentrovaný znamená, že dostanete pouze chlorofilové superjídlo jako je Spirulina, narušené buňky Chlorelly a Nejvyšší kvalitu prémiového japonského zeleného čaje Matcha - to vše bez plnidel, bez barviv, 100% přírodně ochucené, 100% přírodně doslazené.

Velmi Silný obsah antioxidantů: CYTOGREENS™ má celých 346 mg antioxidantů (1,4 g budeme-li počítat také Matcha zelený čaj), nedělají nic menšího než že neutralizují volné radikály - na současné trhu s Greens nenajdete žádný, který by měl ocenění ORAC, a ani nejsou standardizované. Náš produkt je č.1 na trhu!

Základem je složení : Na trhu existuje desítka "greens" produktů, ale co to složení? Vysoká cena, ale 5mg tam toho a 10mg tam toho, a kde nic tu nic. Nakonec zaplatíte draze za složení, které má malé množství skutečného zeleného-greens-chlorofilu, a naopak je plné ochucovadel, plnidel a levných ingrediencí. Ale to je špatně.

Pravda o biologické využitelnosti: CYTOGREENS™ má Cytozymy, obsahuje 9 enzymů v účinné směsi, která je až 40krát enzymaticky aktivnější než jiné špičkové výrobky "Greens". Cytozymy pomáhají trávit základní živiny v potravinách. Díky nim získáte jejich optimální trávení a tím i mnohem vyšší biologickou využitelnost.

Díky patentované směsi ARX (atletic recovery X-Celerator) - podporované dvěma klinickými studiemi - prokazatelně zlepšuje vytrvalost a zotavení. Je obsažena v každé dávce v úhrnu 500 mg.

Při vývoji CYTOGREENS™, jsme se zaměřili na vysoce koncentrovaný pravý chlorofil, bohatý na živiny ze základních zdrojů potravin v množství vhodných pro sportovce.

ARX(r) je 100% přírodní a patentem v USA (# 7790176) chráněná směs, která byla podrobena klinickým testům, kde bylo zjištěno, že důsledkem užívání je zlepšení mikrocirkulace krve a vyčištění krve od laktátu.

 - Doplňek stravy. Vhodné pro sportovce -Výsledek obrázku pro spirulina

Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám.

Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit

kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat:

Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Výsledek obrázku pro chlorella

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy.

Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék.

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

 

 

 

Výsledek obrázku pro Matcha . . .        Měrná cena: 267g   909kč/100g   340,45kč

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: