7 Fit Protein Mix Thumbs Up 2000 g

Kód: 6248/BAN 6248/BOR 6248/COK 6248/JAH 6248/TIR Zvolte variantu
Akce Novinka
790 Kč –13 %
d6c73d bee6f0c38c7f46d4b42b72e53a1ad72f~mv2
790 Kč –13 % 690 Kč / ks 600 Kč bez DPH
příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Thumbs Up -navrhnut a stvořen tak 
aby obsahoval hodně bílkovin,BCAA
a přitom výborně chutnal.yees

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náš Protein Mix Thumbs Up 2000 g byl navrhnut a stvořen tak aby obsahoval hodně bílkovin a přírodních aminokyselin vč. optimálního množství těch nejdůležitějších, jež jsou potřeba pro formování postavy - BCAA a přitom Thumbs Up výborně chutná a v neposlední řadě jsme mysleli i na ekonomickou dostupnost

Tento komplex aminokyselin - leucin, isoleucin a valin podporuje tělo při zvýšené zátěži,únavě nebo nedostatečné imunitě.Nejvíce v ThumbUpu je zde zastoupen sojový proteinový izolát,dále syrovátkový koncentrát,konzistence husčí s delším trávením,doporučujeme jej konzumovat mezi jídly,okamžitě po tréningu je vhodnější náš 7Fit CFM Whey

 

Pro ty, kteří chtějí progres a jít dál náš Mix poskytne potřebný impuls i ke snížení hmotnosti,Thumbs Up mužete zařadit např.místo večeře,jelikož má vyšší hustotu má i potřebný sytící efekt s velice malým příjmem calorií a má i perfektní chut,kterou ukojíte své chutě na sladké.

Náš ProteinMix Thumbs Up je určen :

Pro ty, kteří chtějí shodit nadbytečná kila navíc, aby znovu pocítili příval energie a zdraví je tu právě Thumbs up. Aktivní složky proteinového koktejl-mixu 7Fit tlumí pocit hladu a potlačují chuť na sladké.

Aminokyseliny v něm obsažené jsou během tréninku palivem a po něm jako první přicházejí na pomoc pro regeneraci svalových vláken a zmírnění pocitu únavy.

Pro amatérské sportovce

Pro pracující nebo studenty proteinový mix obohatí jejich jídelníček o potřebné bílkoviny.

Pro seniory. V jejich jídelníčku je zpravidla nedostatek bílkovin, což tento mix může napravit.

Thumbs Up 2000 g byl navrhnut a stvořen i tak aby nevyluxoval vaší pěněženku při zachování maximálně možné kvality