7 Fit Cordyceps Militáris 60 cps.

Kód: 6239
772 Kč –11 %
Cordyceps
772 Kč –11 % 690 Kč / ks 600 Kč bez DPH
  • Silná podpora výkonu, vytrvalosti, okysličení organismu a regenerace
  • tvorba testosteronu, Zvýšení vitality, energetické hladiny asoustředění
  • Imunita,podpora při alergiích,potlačuje únavu
  • Neodmyslitelný doplněk stravy pro sportovce a těžce pracující

Detailní informace

Detailní popis produktu

7 Fit Cordyceps Militáris 60 CPS.

Cordyceps Militaris
je jednou z nejvíce ceněných hub  v rámci tradiční čínské medicíny.

Tato zázračná houba, která byla původně určena jen pro císaře a vyvolené, představuje v současné době nejčastěji používaný ergogen mezi čínskými atlety.

Na veřejnost se Cordyceps dostal v roce 1993, kdy skupina čínských běžců překonala 9 světových rekordů.
Následně si vrcholoví trenéři a atleti z celého světa ověřili špičkové ergogenní účinky tohoto produktu. Ve volné přírodě potřebuje Cordyceps šest let pro kompletní dokončení cyklu, navíc je jeho výskyt velmi řídký. Z důvodu tohoto nedostatku a dále z důvodu příliš vysoké ceny, začali přední světové laboratoře vyvíjet různé variace této houby v umělých podmínkách.

Bylo prokázáno, že C. Militaris podporuje léčbu rakoviny a nemocí týkajících se srdce, jater, plic a ledvin, dále má vliv na imunitní systém (stimulace a inhibice imunitního systému), podporuje regulaci hladiny cukru v krvi, kontrolu diabetu, podporuje léčbu sexuální disfunkce, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a také pomáhá při léčbě HIV a AIDS

V bodech :

  • Silná podpora výkonu, vytrvalosti, okysličení organismu a regenerace
  • tvorba testosteronu, Zvýšení vitality, energetické hladiny asoustředění
  • Imunita,podpora při alergiích,potlačuje únavu
  • Neodmyslitelný doplněk stravy pro sportovce a těžce pracující

 

Cordyceps je schopen zvýšit využití kyslíku v těle. Ukázalo se, že jeho extrakty jsou schopny podpořit léčbu mnoha onemocnění dýchacích cest, včetně závažných onemocnění, jako je astma, CHOPN (chronická obstrukční plicní choroba), bronchitida, inhibice kontrakce průdušnice apod.

 

Náš Cordyceps pochází jen zkvalitních farem od výhradního  dovozce a pěstiteli prémiového Cordycepsu.

Je třeba poznamenat, že ač je Cordyceps prokazatelně dobrý pro zdraví, tak děti do 5let, těhotné ženy a nebo lidé s alergii na houby by měli zpúsob jeho užívání nejprve konzutovar s lékařem.

 

 1 cps obsahuje 500 mg.Cordycepsu Militáris

 

Další oblastí zvláštního zájmu je účinek Cordycepsu na systém metabolismu krevní glukózy. Cordyceps byl testován ve studiích na lidech, aby se prozkoumal jeho potenciál jako látky v regulaci krevního cukru. V jedné studii mělo 95% pacientů léčených 3 gramy Cordycepsu denně zlepšení krevního cukru, zatímco pouze 54% pacientů ve skupině léčené jinými metodami mělo podobné pozitivní výsledky.

Podpora léčby onemocnění plic.

Cordyceps je schopen zvýšit využití kyslíku v těle. Ukázalo se, že jeho extrakty jsou schopny podpořit léčbu mnoha onemocnění dýchacích cest, včetně závažných onemocnění, jako je astma, CHOPN (chronická obstrukční plicní choroba), bronchitida, inhibice kontrakce průdušnice apod.

Podpora léčby onemocnění souvisejících se srdcem.

Chemická analýza ukázala, že Cordyceps obsahuje adenosin, deoxyadenosin, nukleotid adenosin a další volné nukleotidy, které pomáhají stabilizovat a regulovat srdeční arytmie. Pravidelné užívání adenosinu může regulovat srdeční arytmie zpět do normálu během krátké doby. Kromě toho další sloučeniny v přípravku Cordyceps (jako je digoxin, hydrochlorothiazid, dopamin a dobutamin) pomáhají zlepšit kvalitu života pacientů s chronickým srdečním selháním, což pozitivně ovlivňuje jejich celkovou fyzickou kondici, duševní zdraví, sexuální motivaci a funkci srdce.

Podpora léčby onemocnění souvisejících s játry.

Téměř všechny studie o vztahu mezi Cordycepsem a jaterními funkcemi ukázaly, že je schopen zvýšit účinnost jater.

Dnes je Cordyceps běžně používán v léčbě chronické cirhózy a také hepatitidy B a C v mnoha zemích Asie. Kromě toho se přípravek Cordyceps také používá v kombinaci s jinými léčivými houbami k podpoře Lamivudinu (antivirotikum) při léčbě chronické hepatitidy B.

Podpora léčby sexuální dysfunkce a poruch.

Cordyceps byl používán po staletí v tradiční čínské medicíně k léčbě mužské a ženské sexuální dysfunkce, jako je impotence. Lidské klinické studie podobně prokázaly účinnost přípravku Cordyceps při potírání snížené sexuální touhy a mužnosti.

Účinek redukce cholesterolu v krvi.

Ačkoli hypercholesterolemie (zvýšení cholesterolu v krvi) se obvykle nepovažuje za onemocnění, je jasným znamením, že tělo má zvýšenou metabolickou dysfunkci a riziko kardiovaskulárních onemocnění. Bylo prokázáno, že Cordyceps má dobrý účinek na snížení hladiny cholesterolu v krvi.

Účinky proti únavě

Cordyceps posiluje ATP (zdroj energie pro všechny buněčné aktivity) a využití kyslíku v těle, což pomáhá tělu zůstat zdravé, aniž by zažilo příznaky únavy. Použití Cordyceps k doplnění energie je považováno za lepší než používání stimulantů CNS (jako je kofein, efedrin nebo amfetamin …), protože nevede k pozdějšímu nedostatku energie.

Použití při léčbě HIV/AIDS

Cordyceps obsahuje skupinu aktivních složek HEAA s účinnými antibakteriálními a antivirovými účinky. Jedna z aktivních složek této skupiny je využívána americkými experty k přípravě léků proti AIDS a je nyní používána v místech, kde je výskyt infekce HIV a pokles imunitního systému stejně vysoký jako v Africe.

Některé z dalších účinků

Cordyceps oplývá také řadou pozitivních účinkú na kůži, jako protizánětlivé účinky, léčba podráždění (alergické reakce, vyrážky atp.), zesvětlování kůže, a také anti-aging díky obsahu Adenosinu, který má schopnost detekovat a předcházet dysfunkci buněk stejně tak jako urychlení buněčné regenerace.

Cordyceps je také často používán jako tonikum pro lidi, kteří

jsou slabí, kteří se právě zotavují z vážných onemocnění, nehod atd.

Další účinky Cordycepsu jsou v současnosti stále objevovány a zkoumány vědci.

 

Nutriční složení Cordycepsu a jeho dopad na zdraví člověka

 

Dle historie čínské medicíny, datujeme první záznam o Cordycepsu v Compedium Materia Medica (1765). V knize je psáno:

  • Cordyceps má sladkou chuť a neutrální povahu. Podporuje funkci ledvin, zklidňuje plíce – pomáhá tak při léčbe nachlazení, astma i alergické rýmy, odhleňuje a zastavuje kašel, dokáže dokonce zastavit krvácení, podporuje libido, pomáhá zvládat astenie po téžkých úrazech či nemocích, rychle zvyšuje vitalitu těla a jeho užívání potlačuje únavu.
  • Zvlášť účinný je je při léčení pneumonie, respiračních potížích (astma, tuberkluóza..)

Díky těmto záznamúm strávili vědci mnoho let analýzou a výzkumem nutričních složek a jejich účinkú na lidské zdraví.

Obecné nutriční složky obsažené v Cordycepsu

Cordyceps obsahuje širokou škalu sloučenin, které jsou považovány za nutriční. Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, vitamíny E a K a vitamíny B1, B2 a B12 rozpustné ve vodě.

Navíc obsahuje mnoho přírodních cukrú a mnoho komplexních polysacharidů, proteinů, sterolů, nukleosidů a makroprvků a mikroelementů (K, Na, Ca, Mg, Fe, Cu, Mn, Zn, Pi, Se, Al, Si, Ni, Sr, Ti, Cr, Ga, V a Zr).

Speciální složky obsažené v Cordycepsu, jsou Cordycepin a Adenosin – dvě vysoce účinné látky. Cordycepin lze nalézt pouze v Cordycepsu, zatímco Adenosine lze nalézt také v některých jiných houbách například v Linghzi a dále v bylinkách ,např. v ženšenu.

Polysacharidy

V říši hub a zejména u Cordycepsu, jsou polysacharidy snad nejznámější léčivé sloučeniny. Bylo identifikováno mnoho polysacharidú a dalších derivátú cukru jejichž vliv na lidské tělo měl účinky na hladinu cukru v krvi a jeho regulaci a především takových s antimetastatickými a protinádorovými účinky.

Proteiny a dusíkaté sloučeniny

Cordyceps obsahuje proteiny, petidy, polyaminy a všechny esenciální aminokyseliny. Kromě toho Cordyceps také obsahuje některé neobvyklé cyklické peptidy.

Některé další složky

Z kordycepsů bylo izolováno 28 nasycených a nenasycených mastných kyselin a jejich derivátú, které jsou užitečné při snižování cholesterolu v krvi.

Účinky Cordycepsu na lidské zdraví

Účinky Cordycepsu byly uznány jak východní, tak západní medicínou.

Níže je uveden přehled léčebných přínosů Cordyceps podle výzkumu zveřejněného v International Journal of Medicine Mushrooms (Svazek 6, 8, 16, 20, 21 .

Podpora léčby onemocnění souvisejících s ledvinami.

Díky schopnosti zvýšit hladinu 17-hydroxy-kortikosteroidů a 17-ketosteroidů v těle může Cordyceps podpořit léčbu a následnou obnovu většiny onemocnění a stavů souvisejících s ledvinami, jako je chronické selhání ledvin, zhoršená funkce ledvin, poškození ledvin, atd.

Dopad na imunitní systém

Cordycepin má regulační účinky na lidské imunitní buňky a svou silnou antioxidační schopností bránit zánětu, bakteriím a virovým infekcím – Cordyceps nejenže stimuluje imunitní systém, ale také ho potlačuje. V roce 1996 vědci zjistili, že stejný rod houby, který používali ke stimulaci imunitního systému (který pomáhá chránit tělo před patogeny vstupujícími a zanechávajícími v něm škodlivé látky), byl také schopen potlačit imunitní systém (což je velmi důležité při transplantaci orgánů), při udržení transplantovaného orgánu bez poškození).

Podpora regulace hladiny cukru v krvi a kontroly diabetu.

Další oblastí zvláštního zájmu je účinek Cordycepsu na systém metabolismu krevní glukózy. Cordyceps byl testován ve studiích na lidech, aby se prozkoumal jeho potenciál jako látky v regulaci krevního cukru. V jedné studii mělo 95% pacientů léčených 3 gramy Cordycepsu denně zlepšení krevního cukru, zatímco pouze 54% pacientů ve skupině léčené jinými metodami mělo podobné pozitivní výsledky.

Podpora léčby onemocnění plic.

Cordyceps je schopen zvýšit využití kyslíku v těle. Ukázalo se, že jeho extrakty jsou schopny podpořit léčbu mnoha onemocnění dýchacích cest, včetně závažných onemocnění, jako je astma, CHOPN (chronická obstrukční plicní choroba), bronchitida, inhibice kontrakce průdušnice apod.

Podpora léčby onemocnění souvisejících se srdcem.

Chemická analýza ukázala, že Cordyceps obsahuje adenosin, deoxyadenosin, nukleotid adenosin a další volné nukleotidy, které pomáhají stabilizovat a regulovat srdeční arytmie. Pravidelné užívání adenosinu může regulovat srdeční arytmie zpět do normálu během krátké doby. Kromě toho další sloučeniny v přípravku Cordyceps (jako je digoxin, hydrochlorothiazid, dopamin a dobutamin) pomáhají zlepšit kvalitu života pacientů s chronickým srdečním selháním, což pozitivně ovlivňuje jejich celkovou fyzickou kondici, duševní zdraví, sexuální motivaci a funkci srdce.

Podpora léčby onemocnění souvisejících s játry.

Téměř všechny studie o vztahu mezi Cordycepsem a jaterními funkcemi ukázaly, že je schopen zvýšit účinnost jater.

Dnes je Cordyceps běžně používán v léčbě chronické cirhózy a také hepatitidy B a C v mnoha zemích Asie. Kromě toho se přípravek Cordyceps také používá v kombinaci s jinými léčivými houbami k podpoře Lamivudinu (antivirotikum) při léčbě chronické hepatitidy B.

Podpora léčby sexuální dysfunkce a poruch.

Cordyceps byl používán po staletí v tradiční čínské medicíně k léčbě mužské a ženské sexuální dysfunkce, jako je impotence. Lidské klinické studie podobně prokázaly účinnost přípravku Cordyceps při potírání snížené sexuální touhy a mužnosti.

Účinek redukce cholesterolu v krvi.

Ačkoli hypercholesterolemie (zvýšení cholesterolu v krvi) se obvykle nepovažuje za onemocnění, je jasným znamením, že tělo má zvýšenou metabolickou dysfunkci a riziko kardiovaskulárních onemocnění. Bylo prokázáno, že Cordyceps má dobrý účinek na snížení hladiny cholesterolu v krvi.

Účinky proti únavě

Cordyceps posiluje ATP (zdroj energie pro všechny buněčné aktivity) a využití kyslíku v těle, což pomáhá tělu zůstat zdravé, aniž by zažilo příznaky únavy. Použití Cordyceps k doplnění energie je považováno za lepší než používání stimulantů CNS (jako je kofein, efedrin nebo amfetamin …), protože nevede k pozdějšímu nedostatku energie.

Použití při léčbě HIV/AIDS

Cordyceps obsahuje skupinu aktivních složek HEAA s účinnými antibakteriálními a antivirovými účinky. Jedna z aktivních složek této skupiny je využívána americkými experty k přípravě léků proti AIDS a je nyní používána v místech, kde je výskyt infekce HIV a pokles imunitního systému stejně vysoký jako v Africe.

Některé z dalších účinků

Cordyceps oplývá také řadou pozitivních účinkú na kůži, jako protizánětlivé účinky, léčba podráždění (alergické reakce, vyrážky atp.), zesvětlování kůže, a také anti-aging díky obsahu Adenosinu, který má schopnost detekovat a předcházet dysfunkci buněk stejně tak jako urychlení buněčné regenerace.

Cordyceps je také často používán jako tonikum pro lidi, kteří

jsou slabí, kteří se právě zotavují z vážných onemocnění, nehod atd.

Další účinky Cordycepsu jsou v současnosti stále objevovány a zkoumány vědci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení