7 Fit CFM Whey1816g+Creatine Creapure 500 g ZDARMA !

Kód: 6288/BOR 6288/COK 6288/MER 6288/TIR 6288/VAN Zvolte variantu
Akce Novinka Tip
2 190 Kč / ks 1 955 Kč bez DPH 1 955 Kč bez DPH 1 955 Kč bez DPH 1 810 Kč bez DPH 1 955 Kč bez DPH 1 810 Kč bez DPH
příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
18.7.2024 18.7.2024 18.7.2024 18.7.2024 18.7.2024 Zvolte variantu

Ušetři 400,-Kč za naše dva nejprodávanější špičkové suplementy

Detailní informace

Detailní popis produktu

7Fit Whey představuje absolutní špičku mezi proteiny- díky použité nativní technologii se s běžnými syrovátkovými proteiny, kdy je bílkovina získávána z odpadové syrovátky,vůbec nedají srovnat a o kvalitě a čistotě native technologie si můžou nechat zdát,toto vše se samozřejmě odráží na chuti i stravitelnosti ve které 7 Fit vítězí jako David nad Goliášem.

 

Odpadní syrovátka jako druhotný produkt v našem proteinu není vůbec zařazena,nechodili jsme za kovaříčkem a šli jsme přímo za kovářem a jako zdroj jsme použili přímo nejkvalitnější kravské mléko resp.nativní mléčný koncentrát získaný ultrafiltrací přímo z kravského mléka.mléko pochází od krav krmených travou což také není samozřejmostí,a toto vše máme certifikačně potvrzeno od jednoho z největším zpracovatelů mléka ve světě,který v poslední době investoval do svých whey linek přes 57mil.eur

Ano-syrovátkový protein je ze všech proteinů nejhodnotnější,ale různé způsoby zpracování vedou k velmi odlišným typům proteinů různých kvalit,složení,čistot i chuti. A zde se právě lišíme od mnohých konkurentů.Pouze naší nativní technologií dokážeme garantovat parametry co nejvíce podobné původní přírodní podobě syrovátkových molekul obsažených v čerstvém mléce. Molekuly jsou totiž z mléka přímo extrahovány, čímž nedochází k jejich poškození, jak je tomu u běžné výroby. Výhodou je také jedna pasterizace - běžně se pasterizuje dvakrát, kvůli čemuž dochází k poškození neboli denaturalizaci proteinových molekul.

Celý proces zpracování navíc probíhá při pouhých deseti stupních celsia díky čemuž mužeme vyždímat oproti konkurenci vyšší obsah aminokyselin až o 15%.

Náš 7Fit Whey obsahuje ve srovnání s klasicky vyrobeným syrovátkovým proteinem až o 16% více L-Leucinu, více esenciálních aminokyselin a skoro o 40% více cystinu.v podstatě jsme dosáhli kvality podobné mateřskému mléku,a samozřejmě jsme velice řešili cenu,která je seškrcena s minimální marží tak nízko jak jen to bylo,s ohledem na kvalitu,možné.I tímto se od konkurence lišíme,protože podobné produkty se pohybují o 20-30% dráž.

Psát by se dalo mnoho,ale nechceme vás utlouct argumenty a povídáním,sami vyzkoušejte o čem je tady řeč.

Takže ve zkratce kupujete to nejlepší na trhu v těchto bodech :

Whey Protein + Native Whey + Micellar Casein" v jednom economy balení 4LB.

Nativní mléčný protein-Přírodní zdroj nejkvalitnějšího micelárního kaseinu a syrovátkového proteinu. Vyznačuje se postupným uvolňováním bílkovin.

WPC/CFM -Nejaktivnější forma syrovátkového proteinu. Vysoká biologická hodnota a rychlá vstřebatelnost.

WPI/CFM-Nejkoncentrovanější a nejčistší forma syrovátkové bílkoviny na trhu. Vysoký obsah bílkovin, minimum tuku a laktózy.

GMO free

Stvořen tak aby byl vhodný do kterékoliv části vašeho ceného dne, včetně potréninkové regenerace, nebo druhé večeře .

NÁVOD K POUŽITÍ: přidejte 1 odměrku (30 g) do 300-400 ml vody nebo jiného nápoje podle vašeho výběru a užívejte 2x až 3x denně.

7Fit také velice hledí na přírodu,proto nepodporujeme tuny plastu a náš protein naleznete v recyklovatelném a vratném obalu.

 

 

Mikronizovaný kreatin monohydrát od 7fit je osvědčená forma kreatinu, která má 20krát menší granule než klasický kreatin. Z čehož plynou četná pozitiva pro jeho použití. Rychlá vstřebatelnost, vysoká rozpustnost a nezpůsobuje žaludeční nevolnost. 

Užívání kreatinu pro energizaci při sportovním výkonu: 
Tento způsob užívání je vhodný především pro sportovce, kteří při sportovním výkonu potřebují uvolnit co nejvíce energie v průběhu výkonu. Doporučujeme všem silově zaměřeným sportovcům, cyklistům,tenistům, atletům, hokejistům, fotbalistům, …

Pokud chcete s užíváním creatinu pokračovat i po ukončení udržovací fáze, začněte opět nabírací fází pro zvýšení hladiny kreatinu ve svalech.

Kreatin Vám doporučujeme užívat i s jiným přípravky 7 Fit

Doporučené dávkování:

  • Nabírací fáze: 
    Během prvních 7 dní 3 dávky denně. Jedna dávka - 5g=čajová lžička. Užívejte denně ráno na lačno, ihned po tréninku a před spaním. Po ukončení nabírací fáze je patrný rychlý nárůst energie a síly v době tréninku.
  • Udržovací fáze: 
    Tato fáze trvá 21 dní. užívejte 1 dávku denně. Užívejte v tréninkový den 5g ihned po tréninku. V netréninkový den jej užijte spolu s gainerem nebo před spaním.

Upozornění: Potravina určená pro zvláštní výživu. Doplněk stravy. Vhodné pro sportovce. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu