7 Fit CFM Whey Protein 1816g+BCAA Instant 360 g ZDARMA !

Kód: 6321/BOR 6321/CIT 6321/COK 6321/CHE 6321/MER 6321/TIR 6321/VAN Zvolte variantu
Akce Novinka Tip
1 895 Kč / ks 1 648 Kč bez DPH 1 566 Kč bez DPH 1 648 Kč bez DPH 1 566 Kč bez DPH 1 648 Kč bez DPH 1 648 Kč bez DPH 1 648 Kč bez DPH 1 566 Kč bez DPH
příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
9.12.2022 9.12.2022 9.12.2022 9.12.2022 9.12.2022 9.12.2022 9.12.2022 Zvolte variantu

Super vánoční AKCIČKA

Detailní informace

Detailní popis produktu

7Fit Whey představuje absolutní špičku mezi proteiny- díky použité nativní technologii se s běžnými syrovátkovými proteiny, kdy je bílkovina získávána z odpadové syrovátky,vůbec nedají srovnat a o kvalitě a čistotě native technologie si můžou nechat zdát,toto vše se samozřejmě odráží na chuti i stravitelnosti ve které 7 Fit vítězí jako David nad Goliášem.

 Odpadní syrovátka jako druhotný produkt v našem proteinu není vůbec zařazena,nechodili jsme za kovaříčkem a šli jsme přímo za kovářem a jako zdroj jsme použili přímo nejkvalitnější kravské mléko resp.nativní mléčný koncentrát získaný ultrafiltrací přímo z kravského mléka.mléko pochází od krav krmených travou což také není samozřejmostí,a toto vše máme certifikačně potvrzeno od jednoho z největším zpracovatelů mléka ve světě,který v poslední době investoval do svých whey linek přes 57mil.eur

Ano-syrovátkový protein je ze všech proteinů nejhodnotnější,ale různé způsoby zpracování vedou k velmi odlišným typům proteinů různých kvalit,složení,čistot i chuti. A zde se právě lišíme od mnohých konkurentů.Pouze naší nativní technologií dokážeme garantovat parametry co nejvíce podobné původní přírodní podobě syrovátkových molekul obsažených v čerstvém mléce. Molekuly jsou totiž z mléka přímo extrahovány, čímž nedochází k jejich poškození, jak je tomu u běžné výroby. Výhodou je také jedna pasterizace - běžně se pasterizuje dvakrát, kvůli čemuž dochází k poškození neboli denaturalizaci proteinových molekul.

Celý proces zpracování navíc probíhá při pouhých deseti stupních celsia díky čemuž mužeme vyždímat oproti konkurenci vyšší obsah aminokyselin až o 15%.

Náš 7Fit Whey obsahuje ve srovnání s klasicky vyrobeným syrovátkovým proteinem až o 16% více L-Leucinu, více esenciálních aminokyselin a skoro o 40% více cystinu.v podstatě jsme dosáhli kvality podobné mateřskému mléku,a samozřejmě jsme velice řešili cenu,která je seškrcena s minimální marží tak nízko jak jen to bylo,s ohledem na kvalitu,možné.I tímto se od konkurence lišíme,protože podobné produkty se pohybují o 20-30% dráž.

Psát by se dalo mnoho,ale nechceme vás utlouct argumenty a povídáním,sami vyzkoušejte o čem je tady řeč.

Takže ve zkratce kupujete to nejlepší na trhu v těchto bodech :

Whey Protein + Native Whey + Micellar Casein" v jednom economy balení 4LB.

Nativní mléčný protein-Přírodní zdroj nejkvalitnějšího micelárního kaseinu a syrovátkového proteinu. Vyznačuje se postupným uvolňováním bílkovin.

WPC/CFM -Nejaktivnější forma syrovátkového proteinu. Vysoká biologická hodnota a rychlá vstřebatelnost.

WPI/CFM-Nejkoncentrovanější a nejčistší forma syrovátkové bílkoviny na trhu. Vysoký obsah bílkovin, minimum tuku a laktózy.

GMO free

Stvořen tak aby byl vhodný do kterékoliv části vašeho ceného dne, včetně potréninkové regenerace, nebo druhé večeře .

NÁVOD K POUŽITÍ: přidejte 1 odměrku (30 g) do 300-400 ml vody nebo jiného nápoje podle vašeho výběru a užívejte 2x až 3x denně.

7Fit také velice hledí na přírodu,proto nepodporujeme tuny plastu a náš protein naleznete v recyklovatelném a vratném obalu.

 

K tomu ZDARMA naše BCAA Instant

Perfektní osvěžující chuť které se jen tak nepřepijete,nejkvalitnější BCAA s L-glutaminem,které lze momentálně na thu sehnat

7 Fit BCAA + Glutamine 360 g je nejůčinější regenerační směs těch nejkvalitnějších aminokyselin BCAA a L-glutaminu v poměru 2:1:1,kterou momentálně na trhu najdete a to s perfektní chuti,které se jen tak nepřepijete jako tomu bývá u jiných nedochucených nebo přeslazených BCAA z pochybných zdroju

Zlepšuje a urychluje regeneraci během a po tréninku, předchází nechtěnému katabolismu a zároveň podporuje růst svalů. Rozvětvené aminokyseliny BCAA (L-leucin, L-isoleucin a L-valin) tvoří až 35% zásob aminokyselin ve svalových buňkách. Patří mezi 9 esenciálních aminokyselin v lidském organismu, což znamená, že si je tělo nedokáže samo "vyrobit". Jediným zdrojem těchto aminokyselin je každodenní strava nebo doplňky výživy.

Glutamin má unikátní regenerační schopnosti, oddaluje stav přetrénování, zlepšuje imunitu organismu a pozitivně ovlivňuje produkci růstového hormonu a tím i na růst svalů. Glutamin je neesenciální proteinová aminokyselina, která tvoří až 60% obsahu aminokyselin ve svalových buňkách.


Hlavní výhody 7 Fit Sport Nutrition BCAA + Glutamin 360 g:

  • 10 gramů aminokyselin v dávce !
  • bez cukrů

Nutriční hodnoty:
Dávka: 1 odměrka (10 g)
Balení: 360 g
Dávek v balení: 36
 10 g
BCAA5000 mg
- L-Leucin2500 mg
- L-Isoleucin1250 mg
- L-Valin1250 mg
L-Glutamin5000 mg